Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 09.02.2011 in 1001 Gece, Binbir Gece, Telenovely, Televize Nova, Tisíc a jedna noc, Zahraniční seriály | 0 comments

Seriál tisíc a jedna noc dily na Voyo.cz

Šílenství zachvátilo i Českou republiku. Po jiných evropských zemích se tento příběh jedné velké lásky dostal také na obrazovky televize Nova. A tím pádem také na stránky voyo.cz. Ze toho najdete mnoho a nechybí ani telenovela Tisíc a jedna noc.

Oblíbená turecká telenovela, která dobyla řadu zemí, každý všední den připoutává k televizním obrazovkám také řadu českých diváků. Od půl šesté totiž na obrazovky míří seriál Tisíc a jedna noc, který najdete také na voyo.cz seriál tisíc a jedna noc dily.

Voyo.cz seriál tisíc a jedna noc dily je oblíbenou telenovelou. Proto je její hlavní námět láska. Šeherezáda si hledá cestu k Onurovi, aby jejich velká láska mohla naplno vypuknout. Jejich společná cesta je ale trnitá a plná nástrach.

Zvládnou ji? O tom se přesvědčíte také na voyo.cz seriál tisíc a jedna noc dily, kde si můžete jednotlivé epizody přehrát. Společně se tak zadívejte do příběhu Šeherezády, ke které osud nebyl přívětivý. S Onurem a dalšími hlavními hrdiny se ale všechno může změnit.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *