Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Expozitura, Televize Nova | 0 comments

Seriál Expozitura – voyo.cz archiv tv nova online

Další z řady kriminálek, můžete si pomyslet. Ale Miami, New York, Los Angeles, a podobné kriminálky, ty nemají nic společného s tím, jaký projekt spustila televize Nova. Její nejdražší seriál v historii stojí opravdu za to a nabízí nervydrásající podívanou, přesto skutečnou.

Ta nese název Expozitura. Už pryč se smyšlenými příběhy, vraždami a kriminálníky. Tentokrát je všechno reálné a podle pravdy. A ne, že by bylo vražd a kriminálníků méně, právě naopak. I to je seriál Expozitura, který od září roku 2011 vysílá televize Nova a který můžete sledovat také online na voyo.cz.

Ze seriálem Expozitura stojí Janek Kroupa a Ivan Klíma, kteří v době natáčení pořadu Na vlastní oči šlapali na stopy Berdychově gangu a rozplélati okolo něj jednu záhadu za druhou. Své poznatky pak poskytly Expozituře, která je přenesla na filmová plátna a obrazovky.

Berdychův gang je něčím, co na našem území nemá obdoby. Když bylo vytvořeno speciální policejní komando, aby šlo ve stopě lidem z černého podsvětí, nikdo nemohl tušit, že se spojí dohromady, aby vytvořili společně pána české mafie a gangů. Tady už nešlo nejen o život a tento příběh se rozhodla Nova přinést i vám, kde máte v Expozituře možnost shlédnout i to, co jste si mysleli, že je nemožné.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *