Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pátek 19.08.2011 in Expozitura, Televize Nova | 1 comment

Seriál Expozitura online

Dámy a pánové, držte se! Tak tohle tady ještě nebylo. Televize Nova natočila nejdražší seriál ve své historii a vy se tedy máte nač těšit. Název seriálu zní Expositura. Pokud vám nic neříká, pak scénáristé Josef Klíma a Janek Kroupa už jsou o mnoho známější pojmy.

Oba redaktoři připravovali na Nově pořad Na vlastní oči. Během toho se setkali s mnohým, výjimkou nebyl ani Berdychův gang. Měli proto možnost nahlédnout mu co nejblíže, aby poté natočili něco, co tady ještě nebylo. Má to být velké, slibují tvůrci seriálu Expozitura, který můžete sledovat online.

V hlavních rolích Expozitury, která čítá šestnáct dílů, uvidíte hanu Vagnerovou, Roberta Jaškówa, Jana Dolanského, Jana Novotného, Pavla Zedníčka, Zuzanu Bydžovskou či Jana Kanyzu. Ti se potkávali 260 dnů, aby připravili jedinečný projekt, na který se nyní můžete online těšit i vy. Nechte kolem sebe proudit napětí, nervy, strach, emoce a sledujte seriál o Berdychově gangu.

Když byla vytvořena elitní policejní jednotka, aby bojovala proti největším zločincům a mafii, nikoho asi nenapadlo, co se může stát. Ti nejelitnější agenti přešli na druhou stranu barikády, spojili se s mafiány a vytvořili vlastní, možná nepřemožitelný gang, který převzal vedení nad českým podsvětím. A přesně o tom seriál Expozitura, který byl natočen podle reálných reportáží, je. Buďte u toho a sledujte jej online.

1 Comment

  1. Dnes je vedro tak se dá koukat tak akorát do tabletu

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *