Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 25.10.2011 in Comeback, Nezařazené, Televize Nova | 0 comments

seriál combeck online video

Že by Češi neuměli natočit sitcom? Kdysi možná! Dnes už ale víme, že umí. A že to umí dokonale. Pro příklad nemusíte chodit daleko. Stačí si jen zapnout televizi, naladit Novu a vyčkat si, až se před vámi objeví Ozzák a spol.

Na scénu totiž nastupuje Comeback, pro někoho třeba Combeck, ale na tom zase tolik nesejde. Hlavní je, zda se je nač koukat. A to v případě Combecku tedy rozhodně je. Že byste se u jeho sledování nudili? Tak to tedy v žádném případě.

V hlavní roli Combecku se představí Ozzák alias Martin Dejdar. Ale není jediný. Společně se svým bratrem, bývalou pěveckou star Tomi Pacim pracuje U dvou akordů. No, pracuje. Kdyby nebylo Marcelky, kdo ví, jak by jim obchod s hudbou kvetl. Zajímavé scény se odehrávají také u Ozzáka doma, tedy spíše v jeho obýváku, kde se ráda schází celá rodina.

Tak třeba Saša s Lexou, který miluje Tomiho dceru, Ivu. Sledovat Combeck, to opravdu stojí za to. Že nevěříte? Pak sledujte úspěšný český seriál online a jeho video vás už přesvědčí samo. U Combecku online se totiž nudit snad ani nejde. Je to totiž sitcom, na který jste dlouho čekal a který opravdu stojí za to. Zábavy, té si tedy s Combeckem užijete.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *