Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in České pořady, Debatní pořady, Pořady o vztazích, Televize Prima | 0 comments

Seriál Aféry – iprima.cz archiv tv prima online

Tato situace potakal, ať už chtěli nebo ne, spoustu manželských dvojic. Tak, jak může být krásný svatební den, může se stejně vrýt do paměti i rozvod. Ten ale pro většinu nebude šťastným. I když pro někoho to může být den vysvobozující.

Přes rozvody je tady ale odborník Dan Majer. Tedy odborníkem televizním, ještě lépe řečeno, seriálovým. Dan Majer v podání herce Pavla kříže je hlavním představitelem oblíbeného seriálu Aféry, který, jak už název napovídá, točí svůj děj okolo rozvodových řízení. A sami často budete překvapeni, co všechno se může při rozvodu dostat na povrch.

Tak, jako bývá překvapený i právník Majer, který je hlavním představitelem seriálu Aféry, jejichž díly můžete online sledovat v archivu TV Prima. Seriál Aféry je inspirován skutečnými příběhy a situacemi, které se opravdu staly. I proto se jej vyplatí sledovat a uvidíte, co všechno je možné i nemožné.

Advokát Majer si do své kanceláře zve klienty, aby jim pomohl rozuzlit jejich problémy v lásce. Poté se snaží pátrat, kde je vlastně problém a sám se přesvědčí o tom, jak je ho složité dopátrat. A často se dopátrá i k věcem, které by tedy rozhodně nečekal. Ostatně, o tom už vás přesvědčí seriál Aféry.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *