Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 04.10.2012 in Okresní přebor, Televize Nova | 0 comments

Seriál a film okresní přebor online na tv nova

Hráči jsou v tunelu, rozdávají si poslední pokyny, kontrolují kopačky, pozdraví se mezi sebou a jde se na to. Velká aréna začíná šílet, hráči jeden po druhém vstupují na trávník, na ně svítí záře reflektorů a diváci bouří. Velké fotbalové představení může začít.

Tak na tohle jsme ve fotbale zvyklí. Ale spíše jen z televize. Pokud ale máte rádi fotbal v trošku jiné atmosféře a taky trošku jiném podání, než když jde na scénu Barcelona, Manchester či Bayerrn, zkuste se podívat do Okresního přeboru. Pokud se vám tato liga na nižší úrovni příliš nezamlouvá, pak tu je pro vás ještě jeden tip.

Nemusíte nikam chodit, když venku svítí sluníčko nebo sněží, můžete vždy zůstat doma. Stačí si zapnout televizi a sledovat seriál Okresní přebor, který se stal stejně tak velkým hitem, jako fotbalové akce Messiho a spol. Novácký seriál Okresní přebor si ihned našel fanoušky a stal se oblíbeným po celé republice, i v online archivu TV nova.

Hlavním týmem, okolo kterého se seriál Okresní přebor točí, je SJ Houslice, který vede hrající kapitán Ondřej Vetchý. Do Houslic před sezonou přišel Jarda Kužel, bývalý známý fotbalista, který by rád oživil svou kariéru a pomohl klubu. V něm ale všechno zdaleka nefunguje tak, jak má. A vy se u toho pořádně nasmějete, tomu vězte. A pokud vám to nestačí, tak už se můžete těšit na novinku – film Okresní přebor.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *