Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.11.2010 in Nezařazené, Televize Barrandov | 0 comments

Sejdeme se na Cibulce

Jedním ze současných hitů televizních obrazovek jsou talkshow. Zatímco celý svět obdivuje Oprah Windfrey, na naši scéně je už dlouholetou stálicí Jan Kraus. Populární je také Karel Šíp, kdysi ve stejném oboru zkoušeli prorazit i Richard Genzer a Michal Suchánek.

A jednu talkshow má i TV Barrandov, která připravuje pořad Sejdeme se na cibulce. Proč se jmenuje právě takto? „Může“ za to moderátor Aleš Cibulka, který je hlavní tváří dílů, které můžete sledovat Sejdeme se na cibulce online.

Zajímá vás, kde můžete sledovat slavné osobnosti, kteří se v Sejdeme se na cibulce video protočí? Natáčení probíhá v Praze 2, v Divadle u hasičů. Hosté, kteří se v něm protočí, patří mezi opravdovou elitu scény českého showbyznysu. Ať už to jsou herci, umělci, zpěváci, můžete si být jisti, že povídání s nimi bude vždy velmi zajímavé.

Aleš Cibulka si do každého dílu zve tři hosty, se kterými probírá vše, co ho jen napadne. Ať už to jsou věci známé nebo ty, o kterých se toho moc neví, moderátor je pokaždé řádně vyzpovídá. A jaký je výsledek, to můžete sledovat v Sejdeme se na cibulce archiv.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *