Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 04.08.2011 in 1001 Gece, Binbir Gece, Nezařazené, Telenovely, Televize Nova, Tisíc a jedna noc, Zahraniční seriály | 0 comments

Šeherezáda poslední díl online – tisíc a jedna noc

Turecká telenovela, která se v této zemi na rozmezí dvou světadílů začala natáčet v roce 2006, dobývá i Českou republiku. Tisíc a jedna noc v čele s osudem zkoušenou Šeherezádou si získala srdce nejednoho diváka.

Telenovela z Turecka. I toto spojení se osvědčilo. Jako důkaz slouží Tisíc a jedna noc. Unikl vám snad poslední díl a chcete rozhodně zůstat v aktuálním dění? Zajímá vás, co se okolo Šeherezády děje? Tak stačí, když navštívíte Šeherezáda poslední díl online – tisíc a jedna noc.

Šeherezáda je milující matka, kterou však osud nenechal šťastnou. Zabil se jí manžel, syn trpí leukemií. Pro jeho záchranu udělá Šeherezáda všechno. Kvůli penězům stráví noc s Onurem, čímž další příběh Tisíce a jedné noci začíná.

Pokud jste o něj přišli, nevadí. Vše, co chcete vidět, najdete na šeherezáda poslední díl online – tisíc a jedna noc. Prožívejte společně osudy Šeherezády, Bennu, Onura, Kerrema a dalších v příbězích Tisíc a jedna noc, sledujte Šeherezáda poslední díl online a nic vám neunikne.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *