Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 16.10.2011 in 1001 Gece, Binbir Gece, Nezařazené, Telenovely, Televize Nova, Tisíc a jedna noc, Zahraniční seriály | 0 comments

Šeherezáda Evliyaoglu – Bergüzar Korel životopis

Krásná Šeherezáda, která láme srdce milionům diváků po celém světě. Díky seriálu Tisíc a jedna noc je z ní jedna z nejsledovanějších a nejoblíbenějších hereček současnosti, což si určitě zaslouží. Řeč je o herečce či modelce Bergüzar Korel.

Šeherezáda Evliyaoglu – Bergüzar Korel životopis se narodila druhý zářijový den roku 1982. Od mládí ale měla svůj osud předurčený. Pocházela totiž z herecké rodiny a v menších rolích se objevovala už od svých šestnácti let.

Největšího úspěchu však dosáhla coby Šeherezáda. Seriál Tisíc a jedna noc, který se natáčel od roku 2006, proslavila právě Šeherezáda Evliyaoglu – Bergüzar Korel životopis. A to v době natáčení měla krásná turecká herečka jen třiadvacet let.

Rodačka z Istanbulu, kde se také telenovela Tisíc a jedna noc odehrává, je prý v soukromí skromná a stydlivá žena. V seriálu se její život točí okolo Onura. Do toho se zamilovala i v životě a po seriálu se za něj provdala. Mimo něj miluje volejbal, pomáhá chudým dětem, pracuje pro charitu a stává se úspěšnou modelkou.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *