Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 02.08.2011 in 1001 Gece, Binbir Gece, Nezařazené, Telenovely, Televize Nova, Tisíc a jedna noc, Zahraniční seriály | 0 comments

Seherezada 1001 a jedna noc seriál online

Základní počty zvládá každý. Ty pokročilejší už každému tolik nejdou. Avšak každý, kdo umí počítat, ví, jaké následuje číslo po 1000. Ano, je to Tisíc a jedna. A právě těmito osudy žijí také diváci televize Nova, kteří sledují 1001 noc.

Z Turecka vtrhla na české obrazovky ve velkém stylu telenovela Seherezada 1001 a jedna noc seriál online. Její děj a příběh nenechal nikoho chladným. Těžkým osudem a životním příběhem krásné Šeherezády žije už mnoho diváků.

I vy můžete být jedním z nich. Stačí sledovat Seherezada 1001 a jedna noc seriál online. Šeherezáda, Onur, Bennu, Kerem, to jsou jména hlavních hrdinů vašeho oblíbeného seriálu. seriálu, který stačí vidět jednou a už na něj nezanevřete.

Šeherezáda nemá život lehký. O manžela přišla, její syn je těžce nemocný. Ona je ale schopna udělat cokoliv, aby jej zachránila. A tím příběh Seherezada 1001 a jedna noc seriál online začíná. Sledujte nejen dojemný příběh, ale také příběh plný lásky, nenávisti a mnoha zvratů.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *