Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 02.07.2011 in Pořady o vaření, Receptové pořady, Šéf na grilu, Televize Prima | 0 comments

SefNaGrilu.cz – www.sef na grilu.cz

Milujete grilování? Pokud rádi grilujete a vychutnáváte si ty pravé grilované speciality, máme pro vás dobrou zprávu. Oblíbený kuchař Zdeněk Pohlreich vám poradí, jak správně připravit ty nejelpší pochoutky a vychutnat si pravou grilovačku.

Grilování je hitem psolední doby. Na grilu se dají připravit skvělé pochoutky, po kterých se budete ještě hodně dlouho olizovat. A možná ani nemusíte váš gril zapínat. Stačí se podívat na sefnagrilu.cz a sliny vám potečou samy.

Šéf Zdeněk Pohlreich, který už se na televizi Prima nějakou dobu objevuje, přišel s dalším pořadem. Ukáže vám, jak správně grilovat, co dělat, čeho se vyvarovat, z jakých surovin a jak si skvělé pochoutky připravit. Prostě grilování bude už i pro vás hračka.

V pořadu www.sefnagrilu.cz na Šéfa dohlíží známá novinářka a televizní moderátorka Halina Pawlowská. Pohlreich se tak během šesti tématických dílů dostane do zcela jiné pozice. Teď nebude on tím, kdo bude sekýrovat druhé. Naopak bude bedlivě sledován. A vy se tak můžete těšit na další skvělé pochoutky, které najdete na Sefnagrilu.cz – www.sef na grilu.cz.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *