Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 20.10.2011 in Pořady o vaření, Receptové pořady, Šéf na grilu, Televize Prima | 0 comments

Šéf na grilu v archívu pořadů

Letní měsíce přímo vybízejí k tomu, abyste si vytáhli na zahradu či terasu gril a s chutí se pustili do grilování. Záleží jen na vaší fantazii, výsledek ale může být naprosto dokonalý. Grilování je zábava, která navíc skvěle chutná.

A ještě lépe chutná, pokud se necháte inspirovat někým, kdo tomu opravdu rozumí. Kdo ví, jak správě grilovat, je v tom opravdový frajer a ještě vám navíc rád poradí. Že nikoho takového neznáte? A co třeba Zdeněk Pohlreich?! A jeho primácký pořad Šéf na grilu.

Ještě, než léto pořádně vypuklo, přišel šéf se svým novým pořadem Šéf na grilu, kde se divákům snažil ukázat ty nejlepší recepty na grilu a taky to, jak správě cokoliv ugrilovat. Ať už se jednalo o maso, jakékoliv, ryby, zeleninu či jiné pochoutky, které jdou na grilu provést, Pohlreich měl vždy ty nejlepší rady a tipy.

A tím pádem pro vás i ty nejlepší recepty. Tento pořad už sice na televizi Prima není, ale v jeho online archivu jej můžete shlédnout a něčemu pořádnému se přiučit. Pak už stačí jen nachystat gril, obstarat potřebné suroviny, vytáhnout recepty a pustit se do toho. Šéf na grilu vám to rád ukáže a naučí.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *