Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 10.04.2011 in Pořady o vaření, Receptové pořady, S Italem v kuchyni, Televize Prima | 0 comments

S Italem v kuchyni v archívu pořadů

Pravé italské speciality přímo ve vaší kuchyni? Není problém. To, jak je nejlépe připravit vám s radostí předá pravý italský kuchař Emanuele Ridi. Ten má italskou, a nejen tuto, kuchyni tak říkajíc v malíku a rád se s ní podělí i s vámi.

Rodák z italského ostrovu Elba se před více než patnácti lety rozhodl, že se na trvalo přestěhuje do České republiky. A určitě nelituje. Stal se velice uznávaným, čemuž napomohl také pořad S Italem v kuchyni, jehož je hlavní postavou.

V každém díle, který míří na televizní obrazovky v nedělní podvečery, ukazuje kus svého jedinečného kulinářského umění. Ve svém pražském bytě tak divákům tyto gastronomické lahůdky ukazuje a snaží se je co nejvíce lidem přiblížit. Nepoužívá žádné složité postupy, takže si tyto recepty můžete vyzkoušet také.

Kromě vaření samotného vás Ridi proved také nákupy a zajímavými historkami, recepty či rozhovory se svými hosty, které vždy rád a příjemně pohostí. A nejen italskou kuchyní, ovládá také tu naši. S Italem v kuchyni se prostě nebudete nudit a získáte mnoho cenných zkušeností.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *