Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 18.10.2011 in Pořady o vaření, Receptové pořady, S Italem v kuchyni, Televize Prima | 0 comments

S ITALEM V KUCHYNI POSLEDNÍ DÍL

Sluníčko, horké písečné pláže, luxusní dovolená, teploty vysoko přes třicítku. Vysněná dovolená. Ta lze trávit na spousty místech. I proto řada turistů míří do Itálie, která však vyniká ještě v něčem jiném. Kdo by přeci neznal vyhlášenou italskou kuchyni?!

Pizza, špagety, těstoviny, to je Itálie. Proč ale čekat celý rok, než se na Apeninský poloostrov opět vydáte, když si Itálii můžete udělat každý den i ve své kuchyni?! Ne, že vám budou bytem létat talíře a nože, zato bytem se vám pronese nezapomenutelná vůně italské kuchyně.

Že nevíte, kde ty nejlepší italské recepty získat? Pak tady je pro vás jedna rada. Každou neděli vaří na obrazovkách televize Prima vyhlášený, uznávaný a velmi sympatický kuchař Manuel Ridi, který s recepty rád pomůže i vám. Nejen, že vaří vyhlášené speciality a pochoutky, své recepty ale vaří tak, abyste si je s chutí mohli připravit sami doma také.

S Italem v kuchyni a jeho recepty se budete cítit jako doma. Ital nedělá nic těžkého, naopak vám nepřiblíží jen vaření samotné, ale také nákup, přípravu surovin, jejich úpravu a řadu dalších zajímavostí. Stejně tak, jako si pro každý díl S Italem v kuchyni pozve známé hosty. A pro koho si své nezapomenutelné recepty připravil posledně? Sledujte poslední díl.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *