Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 27.09.2009 in Postavy ze seriálu Super Drbna (Gossip Girl), Super Drbna, Televize Prima, Zahraniční seriály | 0 comments

Rufus Humphrey

Jméno: Rufus Humphrey
Herec: Matthew Settle
Povolání: Hudebník, majitel galerie
Hobby: Hraní na kytaru
Slabiny: Lily

Rufus

Rufus je bývalá rocková hvězda, je zpěvákem kdysi velice populární hudební skupiny Lincoln Hawk. V mládí měl vztah s Lily Rhodes, která se také objevuje v jeho písních. Jeho děti si ale myslí, že písně jsou o jejich matce.

Rufusovi to s Lily nevyšlo, a tak se nakonec oženil s Alison. S ní měl 2 děti. Syna Dana Humphreyho a mladší dceru Jenny Humphrey. V manželství však nastanou problémy a Aleson, která se odstěhovala do New Jersey si tam najde přítele.

Rufus, který je teď opět sám, se díky Danovi, který začne randit se Serenou opět setká s Lil. Oba pro sebe mají slabost, jenže pokaždé jim to nevyjde. Jednou dá Rufus přednost Alison, podruhé si zase Lily vezme Barta Basse a tak prozatím zůstanou sami.

Rufus se dozvídá o tom, že Lily s ním čekala dítě, která pak dala k adopci. Spolu se ho pak vydají hledat a opět si k sobě najdou cestu. Už jednou ji chtěl Rufus požádat o ruku, ale nevyšlo to. Vyjde to tentokrát?

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *