Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 17.04.2010 in České pořady, Hudební pořady, Reality Show, Soutěže, Televize Prima, TV Prima archiv pořadů - Stream cz Televize Prima | 0 comments

Robin Hood – Cesta ke slávě video online

Muzikály jsou nejen v České republice velice populární. Ale aby vznikaly přímo před zraky televizních diváků, to tady ještě nebylo. S naprostou novinkou tak přišla Televize Prima, která každou neděli vysílá zábavný pořad Robin Hood – Cesta ke slávě.

Producent Divadla Kalich Michal Kocourek se rozhodl, že do svého divadla přivede nový muzikál. Nejedná se o nic jiného, než o slavného Robina Hooda. Jenže jak samotného Robina a Marianu získat? K tomu už pomáhají porotci soutěže a zároveň režisér muzikálu Ján Ďurovčík, autor hudby Ondřej Soukup a autorka textu Gabriela Osvaldová.

Pořadem Robin Hood – cesta ke slávě provází moderátorská dvojice ve složení Martina Kociánová a Petr Vondáček. Ti sdílejí osudy se soutěžícími, kteří se rozhodli, že muzikálová prkna budou tím, čemu se chtějí věnovat a co je bude živit.

Jejich cesta ke slávě je však dlouhá a náročná. Přes casting se do samotných finálových kol dostalo sedm Robinů a sedm Marian. A jen vítězové této show vytvoří v muzikálu známou dvojici. K tomu ale musí umět skvěle zpívat, tančit, umět lidi bavit a především vše spojit dohromady. Pak bude jejich cesta ke slávě volná.

Robin Hood – Cesta ke slávě online ke shlédnutí

TV Prima už naneštěstí neposkytuje možnost sdílení videí muzikálu Robin Hood – Cesta ke slávě, tudíž jsme byli nuceni online videa ke shlédnutí smazat. Podívat se na ně můžete na následujícím odkazu, jež vede na oficiální portál play.iprima.cz.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *