Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 10.04.2011 in České pořady, Hudební pořady, Reality Show, Soutěže, Televize Prima | 0 comments

Robin Hood – Cesta ke slávě v archívu pořadů

Vznik muzikálu před zraky televizních diváků? Tak to tu ještě nebylo. A nejen to, diváci si sami vybrali, koho do tolik očekávaného muzikálu poslali. Přesně o tom byla show Robin Hood – cesta ke slávě. Tu pro dva vítěze skutečně otevřela.

V České republice jsou muzikály velmi oblíbené. A když vzniká před zraky televizních diváků, je to zajímavé dvojnásob. A touto cestou se rozhodl vyjít muzikál Robin Hood – cesta ke slávě byla jeho začátkem, ze kterého vzešli dva hlavní přestavitelé. Robin a Mariana.

Do role porotců soutěže se vžili režisér muzikálu Ján Ďurovčík, autor hudby Ondřej Soukup a autorka textu Gabriela Osvaldová. S celým projektem přišel čtvrtý do party – producent Divadla Kalich Michal Kocourek, který do svého divadla Robina Hooda přivedl.

Soutěžící se museli prokousat řadou překážek a nástrah. Zpěv, tanec, obojí dohromady, dokonalý přednes a sebevědomí. Právě takoví byli soutěžící pořadu Robin Hood – cesta ke slávě. Ze sedmi Robinů a Marian ti vítězní vyšli a svou cestu ke slávě si tak otevřeli.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *