Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pátek 20.01.2017 in Info z Opilýho kuřete, Ohnivý kuře, Televize Prima | 0 comments

Reprízy a opakování seriálu Ohnivý kuře

Reprízy a opakování seriálu Ohnivý kuře

Že jste zatím nezkoukli poslední díl v televizi? Nebo jste si ještě nestihli přehrát dnešní díl online a radši byste se na něj podívali v tv na Primě, protože je to pohodlnější a ptáte se internetu: “Kdy je repríza Ohnivýho kuřete?” Tak to jste na správné stránce!

Opakování seriálu ohnivý kuře probíhá celkem ve dvou televizních dávkách.

Prima Love: Úterní a čtvrteční odpoledne

První reprízy se konají ve všední dny. V úterý se můžete těšit na opakování pondělního dílu a ve čtvrtek na vás čeká středeční epizoda. Vysílání pak neprobíhá na hlavním kanálu, ale na televizní stanici Prima Love. Obvykle se tyto epizody vysílají okolo půl šesté (tj. 17:30).

TV Prima: Sobotní a nedělní rána

Druhá várka opakování Ohnivýho kuřete přichází o víkendu. V sobotu a neděli ráno si můžete na Primě (tentokráte už zase na základním kanálu) naladit reprízy, jejichž začátek je většinou mezi devátou a desátou hodinou ranní (tj. 9:00-10:00).

Internetové online archívy

Pokud nestíháte ani jeden z termínů, tak jsou vaší záchranou opakování na internetu. Konkrétněji je můžete nalézt třeba na video archívech jako i prima či primaplay, kde můžete shlédnout on line druhou či třetí sérii tohoto vařícího seriálu.

Fotka “Kruh Opakovat Cyklus Obnovit Znovu Recyklace” od “Clker Free Vector Images” má licencí CC0 Public Domain.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *