Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 17.04.2010 in Kutilské pořady, Televize Prima, TV Prima archiv pořadů - Stream cz Televize Prima | 0 comments

Receptář prima nápadů

Je víkend, máte po náročném pracovním týdnu, konečně máte chvíli klidu a těšíte se, až se vydáte na svou chalupu či zahrádku a pořádně se odreagujete. Kdo by o tomto nesnil. A co takhle spojit příjemné s užitečným? Právě k tomu poslouží pořad Receptář prima nápadů.

Televize Prima svěřila roli jakéhosi rádce kutilů na Přemka Podlahu. Ten už vám poradí, jak se správně starat o vaši zahradu, chalupu či bydlení. Receptář prima nápadů je pořad, kde se dozvíte mnoho užitečných rad a tipů, jak na tuto práci jít snadno a velice účinně.

Pro všechny kutily a zahrádkáře je Přemek Podlaha tím pravým, kdo dává správné a cenné informace. Publicistický pořad Receptář prima nápadů, který uvádí, vždy přináší i zajímavé hosty, jenž se rovněž rádi podělí o své rady a zážitky.

Především rady a návody jsou tím stěžejním, co tento pořad nabízí. Pokud tedy chcete vědět, jak se o chalupy, zahrady či o podobné věci co nejlépe postarat, zcela jistě rádi obětujete několik desítek minut Receptáři prima nápadů a stanete se tak tím pravým kutilem.

Receptář prima nápadů online ke shlédnutí

TV Prima už naneštěstí neposkytuje možnost sdílení videí pořadu Receptář prima nápadů, tudíž jsme byli nuceni online videa ke shlédnutí smazat. Podívat se na ně můžete na následujícím odkazu, jež vede na oficiální portál play.iprima.cz.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *