Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Kutilské pořady, Televize Prima | 0 comments

Receptář prima nápadů – iprima.cz archiv tv prima online

Domácí práce s Primou nemůžou být ani jiné, než prostě prima. A pokud chcete načerpat spoustu inspirace do vaší domácnosti, nové postupy a tipy či triky, jak si bydlení co nejvíce zpříjemnit, stačí, když budete sledovat pořad receptář Prima nápadů.

Receptář prima nápadů je už dlouholetou stálicí na obrazovkách televize Prima. Moderátor Přemek Podlaha vás každý týden zasvětí do světa zahradničení, domácích prací, kutilství a všech podobných oborů, kde díky němu načerpáte spousty nových a užitečných informací.

Zahrada, bydlení, chalupa, zajímají vás tato témata? Ale nějak nevíte, kde na ně hledat odpovědi? Pak stačí sledovat Receptář Prima nápadů, který pro vás všechny důležité odpovědi na vaše otázky připraví. Jedná se vlastně o publicistický pořad nejen pro kutily, ale pro všechny z vás, co rádi něco děláte.

Receptář Prima nápadů s sebou přináší řadu návodů a užitečných rad, které do vašeho života, ať chcete nebo ne, tak prostě potřebujete. S tímto pořadem se na vaší chalupě či zahradě už nikdy neztratíte a vězte, že si rázem budete vědět se vším rady. A pokud ne, tak si jen počkejte, co přinese další díl, který přinese další skvělé kutilské rady a tipy.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *