Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.11.2010 in Nezařazené, Televize Barrandov | 0 comments

Recept na bohatství

Reality show plných zpěvu, tanců, talentů a „vyvolených“ už bylo až až. I když stále pokračují, své pevné místo už si mezi nimi získaly i pořady o vaření a soutěže o titul pro nejlepšího kuchaře. Jednou z nich je i barrandovský Recept na bohatství.

Tak jako Superstar nebo Talent, i Recept na bohatství je společným projektem Čechů a Slováků. Konkrétně se jedná o spolupráci TV Barrandov a TV JOJ. Ty na ulicích hledali amatérské kuchaře, z nichž ti nejlepší se možná stali hvězdami gastronomie.

Na začátku došli na casting úplní amatéři. Ti, co měli zájem, připravili svůj pokrm, o kterém byli přesvědčeni, že je tím nejlepším. Bylo jedno, jestli šlo o předkrm, polévku, hlavní chod nebo třeba dezert. Nejlepší z nejlepších pak postoupili dále.

Ti, co prošli do finále každé z kategorií, museli připravit 200 porcí, které se podobaly původní verzi jejich receptu. Následně spolupracovali s marketingovými odborníky, aby svůj recept dostali do povědomí lidí. Důležitá není jen chuť, ale také vzhled, propagace, obal i odezva běžných lidí. Až nakonec porota rozhodla, který pokrm se stal Receptem na bohatství.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *