Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 03.04.2017 in Info z Modrého kódu, Modrý kód, NEJKOMENTOVANĚJŠÍ, Televize Prima | 11 comments

Recenze seriálu Modrý kód

Recenze seriálu Modrý kód

I když jsme se zatím dočkali jen třech dílů Modrého kódu, už jsou tady recenze filmových (a seriálových) kritiků. A ti tento seriál z urgentního příjmu zrovna nechválí. Buď seriál rovnou odsuzují k zániku nebo mu dávají jen průměrné hodnocení. Změní se to časem nebo Modrý kód opravdu skončí v propadlišti dějin? O tom na(ne)štěstí nerozhodují novináři, ale vy, televizní diváci. Takže… Jak se rozhodnete?

A pokud vás stále zajímají názory recenzentů, tak tady máte jejich shrnutí:

Mirka Spáčilová: Chicago Hope mělo Clooneyho

“Na půdorysu poklidného Zapadákova se dějí věci jako ve válečném lazaretu uprostřed bitvy; vedle nich bledne málem i slavná americká Pohotovost z 90. let, kterou si tvůrci zřejmě vzali za modelový vzor.”

Celá recenze na iDnes.cz: Přilít krev. A Ordinace se změní v Modrý kód

Pavel Koutský: Hloupý Honza českých seriálů

“Nechápu k čemu je tolik proklamovaná snaha o autentičnost (včetně “funkčního” oddělení), když herci po place běhají jak potrefené husy a jediné, co skutečně dělají, je soutěž o nejdelší větu s co nejvíce latinskými výrazy.”

Celá recenze na MediaHub.cz: Nejen Dietl se musí v hrobě otáčet

Eva Zajíčková: Co jiného, když stojíte o masy

“Zpoza veškeré té krve a kašírovaných zranění však vykukuje stará známá Ordinace – mladá lékařka má trápení se ženatým milencem, kolegyně je pro změnu bez chlapa, a tak se zasní nad zraněným „hrdinou“, všem leze krkem nová protekční lékařka, která chodí s nosem nahoru, primář bojuje se starostkou a do toho všeho přijde nový doktor, který má nerad pravidla, když mu brání někoho zachránit.”

Celá recenze na Novinky.cz: Modrý kód sází na boj o život

Zdeněk Strnad: Brožová tam samozřejmě je

“Nefunguje nic – trapný scénář, směšné těžkopádné dialogy, papundeklové kulisy (krev vypadá jako kečup, který se na raněné patlal někdy v sedmdesátých letech).”

Celá recenze na DigiZone.cz: Modrý kód mává bílou vlajkou seriálové kapitulace

Uživatelské recenze:

SeriálZone.cz: 42,5%

FDB.cz: 31,3%

CSFD.cz: 8% (82. nejhorší seriál)

11 komentářů

 1. Mě se to líbí,seriál ze života,jak chaos o rychlém ošetření pacientů tak problémy či radosti zaměstnanců v osobním životě.Je to prostě ukázka ze všedních dnů pracovního nasazení,shonu i probírání osobního života – prostě skutečnost.Komu se to nelíbí má možnost se nedívat !!!

 2. Mam rada tento serial, nejradeji mam Davida a deje spojene s nim

 3. Za mě super, má to spád,nápad, konečně je na co se dívat. Těším se na pondělí a středu!

 4. Myslím si, že seriál je velmi dobrý a navíc vždy se na něj nemohu dočkat, kdy už konečně bude další díl. Velmi se mi líbí.

 5. Jsem tu, protože jsem dnes očekával další díl. Souhlasím s divákem z 10.5. Mě seriál zaujal: akcí, upozorněním na některá rizika, asertivními dialogy… V posledních letech jsem se nevydržel dívat v žádném seriálu na víc než jeden díl. Teď zřejmě Prima Modrý kód ukončila a po přečtení komentářů to chápu. Co nechápu jsou lidi, co mají čas sledovat spousty seriálů zaplavujících TV a píšou ty kritické komentáře. Připadají mi trochu jako závisláci -jak ve filmu Akumulátor… Opravdu chce být Prima jen pro takové?

 6. Seriál je super mám ho moc ráda

 7. modrý kod je super moc se jim tento seriál podařil

 8. Zdravím,
  neví někdo jméno herce, který v epizodě 57 hrál otce modelky, která před přehlídkou zkolabovala a byla následně operována ? Děkuji za odpověď !

 9. Větší s*ačku jsem vážně ještě neviděla. Neskutečně laciný a hloupý seriál. Herecké výkony na bodu nula. Viděla jsem první díl a přísahám bohu, že v životě už se na další díl nepodívám.

 10. Po dlouhé době jsem našla seriál který mě zaujal a který mě baví.Tento seriál má hlavu a patu,je tam vše co k tomu patří.Moc se těším na další díly tohoto úžasného seriálu.

 11. seriál se líbí celé naší rodině,vždy když ho vysílají ten den se moc těšíe na večer,milujeme našeho Hofika,který jak jse se ted dočetla končí,což asi nepřežijeme a zcela určitě přestaneme koukat na tento seriál,protože Hoffbauer dává tomuto seriálu šťávu,lesk a spolu s Mery jsou zatím nejlepší pár co jste vymysleli,moc mně to mrzí

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *