Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 10.04.2011 in České pořady, Pořady o vztazích, Reality Show, Televize Prima | 0 comments

Rande naslepo v archívu pořadů

Rande. Straší už vás toto slovo? Kolikrát jste se na něj už vydali a kolikrát jste domů přišli s nepořízenou, abyste zase toho osudového nebo tu soudovou lásku hledali dále? Pokud jste už vyzkoušeli ledacos, ale výsledek žádný, máte další možnost. Co takhle Rande naslepo?

Televize Prima se tak snaží pomoct lidem, kteří k sobě stále hledají svou spřízněnou duši. Teď mají šanci. Rande naslepo je ideální příležitostí, kdy se seznámí zcela neznámí lidé, kteří si mohou padnout do oka a dokonce víc než to. Zkuste Rande naslepo.

Na začátek se ale vůbec neznají. Ve studiu jsou tři muži a dvě ženy, či naopak, kteří se ale vzájemně nevidí. Vzájemně si pokládají otázky, tři kategorie jsou hlavní a dvě vedlejší. Každé kolo pak jeden ze soutěžících vypadává. A to do té doby, než zůstanou poslední dva soutěžící – muž a žena. Až nyní se poprvé uvidí a vydají se na společnou večeři.

A tam jejich vztah může začít. Nebo také může skončit a my si na další novou lásku zase týden budeme muset počkat. V soutěži se dozvíte o lidech mnoho zajímavého, dojde i na pikantní a choulostivá témata. A celým pořadem Rande naslepo provází humor ostříleného baviče Miloše Knora.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *