Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 14.12.2009 in Kutilské pořady, Rady ptáka loskutáka, Televize Nova, Tipy Ptáka Loskutáka 2001-2015, TV NOVA Archiv pořadů | 0 comments

Rady Ptáka Loskutáka – Tipy i v roce 2015

Už přes čtyři sta dílů odvysílal populární moderátorská dvojice ve složení sourozenců Gondíků. Adéla a Dalibor nás dlouhá léta provádějí pořadem Rady ptáka Loskutáka (ostravsky: rady ptaka loskutaka), který dává praktické rady všem lidem, kteří se alespoň o něco zajímají.

Jsou Gondíci dostatečně Rychlý? Nebo naopak?

Rady ptáka Loskutáka jsou na televizních obrazovkách už od roku 2001 a nějakou tu dobu už jsou k nalezení i na těch internetech a online archivech – například na adrese loskutak.nova.cz či www.radyptakaloskutaka.cz. U zrodu pořadu stáli sourozenci Adéla a Dalibor Gondíkovi a položili jeho pevné kutilské základy. “Gondíci” však nejsou jediní moderátoři, jelikož v pořadu se objevil i Stanislav Berkovec či Ivan Vodochodský a nové díly rady ptáka loskutáka 2015 dokonce moderuje nový průvodce pořadem – známý vtipálek Petr Rychlý.

Široké spektrum Louskutákových rad

Pokud si někdo tipy ptáka archiv Loskutáka zapne, vždy se prostě musí dozvědět nějakou zajímavost. Oblíbená moderátorská dvojice neprovádí jen určitým tématem, naopak nabízí divákům velmi široké spektrum pohledů. Ať už se jedná o zahradničení, kutilství, nejrůznější hobby, domácí zvířata, vaření, zahradničení či kupříkladu recepty na přípravu chutných jídel. A samotný pták loskuták občas vyhlásí i soutěž pro věrné fanoušky tn.cz.

Tipy Ptáka Loskutáka: 2001 – 2015

Už nyní je Loskuták pořadem s více než čtrnáctiletou historií a nové rady ptáka loskutáka online můžete sledovat i v roce 2015 a to na TV Telka či ve voyo archivu televize nova. Počet dílů je už samozřejmě ve stovkách a vzhledem k povaze pořadu se dá předpokládat, že další díly budou přibývat a žádný rozlučkový ukončovací poslední díl pták loskuták pořádat nebude. Pořad totiž není zaměřený na určitou cílovou skupinu, nýbrž na každého, kdo se k televizi posadí. Ten si pak také odnese cenné rady a tipy, které v životě určitě použije.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *