Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 28.09.2011 in Kutilské pořady, Rady ptáka loskutáka, Televize Nova, Tipy Ptáka Loskutáka 2001-2015 | 0 comments

Rady ptáka Loskutáka v archívu pořadů

Pokud hledáte nějaké rady, inspirace, tipy nebo si jen chcete prohlédnout váš oblíbený a příjemný pořad, tak si určitě rádi zapnete Rady ptáka Loskutáka. Dozvíte se v něm vše, co vás zajímá a ještě určitě o mnoho více. Stačí se jen nechat inspirovat.

Cílová skupina? Tu pořad Rady ptáka Loskutáka nemá. Naopak, zaměřuje se na velmi široké spektrum diváků, kterým každý týden přináší velmi užitečné rady a tipy. Poradit si může nechat každý, tento pořad je skutečně určen všem.

Provádí jím oblíbená moderátorská sourozenecká dvojice Dalibor a Adéla Gondíkovi, kteří pořad Rady ptáka Loskutáka připravují už od roku 2001. Už loni jejich pořad přesáhl hranici čtyř set dílů, které jsou stále velmi populární. A to právě pro své široké spektrum.

Kutilové, ti, co rádi něco podnikají nebo jen obyčejní laikové a lidé, co se rádi přiučí něčemu novému nebo se jen podívají na to, co je baví. A to jsou Rady ptáka Loskutáka. Pokud se i vy budete chtít dozvědět něco nového a zajímavého, není lepší tip než právě tento pořad.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *