Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 18.10.2011 in Kutilské pořady, Rady ptáka loskutáka, Televize Nova, Tipy Ptáka Loskutáka 2001-2015 | 0 comments

RADY PTÁKA LOSKUTÁKA POSLEDNÍ DÍL ARCHIV

Už dlouhých deset let má na televizních obrazovkách pevné místo pták Loskuták. Ten vám s radostí poradí, pomůže a připraví pro vás užitečné rady a tipy, které využijete při každodenních činnostech a situacích.

Každý víkend si pták Loskuták najde čas na to, aby se usídlil na obrazovkách televize Nova. V pořadu Rady ptáka Loskutáka na vás čekají největší novinky ze světa zahradničení, z oblasti chatek, kutilství, úprav domů, bytů, zahrad či tipy na kulinářství. S Loskutákem se zkrátka podíváte všude tam, kam budete potřebovat.

Pták Loskuták se začal objevovat už v roce 2001. Moderátory pořadu Rady ptáka Loskutáka se stali sourozenci Dalibor a Adéle Gondíková. Nyní píšeme rok 2011, moderátorská dvojice se však nezměnila. Pokud si tak chcete prohlédnout, co všechno za dobu Rady ptáka Loskutáka stihli, navštivte online archiv.

Každý díl pořadu, stejně tak, jako ten poslední, pro vás přináší spousty důležitých zpráv. Je tady přece Loskuták, a ten vám poradí, co a jak. Společně s celým týmem pořadu se podíváte na spousty zajímavých míst a dozvíte se toho spoustu užitečného, co se vám v životě zaručeně šikne.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *