Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 09.02.2011 in Kutilské pořady, Rady ptáka loskutáka, Televize Nova, Tipy Ptáka Loskutáka 2001-2015 | 0 comments

Rady ptáka loskutáka archiv 2011 na Voyo.cz

Pokud hledáte pořad, kde najdete ty nejlepší rady a tipy a také se chcete příjemně pobavit, tak zastavte. Hledat už nemusíte. Televize Nova je tady právě pro vás a už dlouhá léta přináší na televizní obrazovky oblíbený pořad Rady ptáka Loskutáka.

Loskuták, poradí vám co a jak. I toto heslo vás lákalo z televizních upoutávek na oblíbený pořad nejen o kutilství. Na voyo.cz rady ptáka loskutáka archiv 2011 najdete především rady a tipy, které určitě v každé situaci uvítáte.

Jaro, léto, podzim, zima. Stále se něco děje. A stále je co dělat. O tom vás Rady ptáka Loskutáka dokonale přesvědčí. Dostanou se vám užitečné tipy, co, kdy, jak proč a jakým způsobem udělat. Nechte si poradit ve všech možných odvětvích a oborech.

Pořadem vás provede oblíbená sourozenecká dvojice Adéla a Dalibor Gondíkovi. O jednotlivých epizodách, které už se v televizi objevily, se můžete dozvědět více a přehrát si je na voyo.cz rady ptáka loskutáka archiv 2011.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *