Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.11.2010 in Nezařazené, Televize Barrandov | 0 comments

Prostři pro tři

Chybí vám na televizích obrazovkách známá a populární Halina Pavlovská? Tak to určitě děláte velkou chybu, protože nesledujete zábavní a gastronomický pořad v jednom, který nese název Prostři pro tři. S touto soutěží se můžete setkat pouze a jen na televizi Barrandov.

Prostři pro tři je pořad plný zábavy, gastronomického umění, ale také soutěžení. A provede vás ním Halina Pavlovská. Pokud máte rádi její humor a rádi se podíváte i na soutěžení hostů, jste zde správně. Proti sobě vstanou dvě skupiny, které nesoupeří jen v tom, kdo lépe uvaří, ale také v různých kulinářských úkolech a hádankách.

U všeho pak asistuje porota, která je vždy složena ze známých celebrit. Ta má možnost sledovat, jak si známé, ale i zcela neznámé tváře, poradí v kuchyni, kdo lépe uvaří a předvede větší znalost při hádání otázek. Pobavte se i vy u pořadu Prostři pro tři.

Tato gastronomická a zábavná soutěž vás určitě zaujme. A vy tak rádi budete sledovat kulinářské soupeření Čechů a Slováků, Krásy a byznysu, Zpěvaček a zpěváků, Manželů a manželek či Rosniček a věštců. Kdo nakonec vyhraje? No přece Prostři pro tři.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *