Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Pořady o vaření, Prostřeno, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno video recepty 2011 – iprima.cz archiv tv prima online

Od pondělí do pátku máte možnost na obrazovkách televize Prima sledovat souboj pěti amatérských kuchařů, kteří se snaží co nejlépe předvést ve svém království, tedy v kuchyni, co nejlépe pohostit hosty a když to vyjde, tak také vyhrát prémii pětadvaceti tisíc korun.

Přesně o takovou částku se totiž hraje v oblíbeném pořadu Prostřeno. Na začátku týdne se pozná pět neznámých lidí, kteří pro sebe vzájemně vaří své nejlepší recepty. Na každého soutěžícího připadne jeden den, ve kterém by se měl předvést v tom nejlepším světle. A to nejen v tom, jaké recepty si připraví, ale také v tom, jak se o své hosty postará.

Kdo dostane nejvíce bodů, vyhrává pětadvacet tisíc korun pro krále Prostřena. Jak můžete shlédnout videa z pořadu Prostřeno, i v roce 2011 si pro vás soutěžící připravili ty nejlepší recepty, kterými často uchvátí své konkurenty, ale také vás. A vy za to můžete čerpat inspiraci a s recepty se předvést doma.

Pořadem Prostřeno provádí známá moderátorská, ale také manželská dvojice Karel Vydra a Jana Boušková, kteří Prostřenu na jeho oblíbenosti ještě přidávají. O tom se ostatně můžete přesvědčit, pokud si přehrajete video a zároveň se můžete přiučit zajímavým receptům.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *