Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Nezařazené, Pořady o vaření, Prostřeno, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno tv prima video

Máte rádi televizi Prima a jste jejím věrným fanouškem? Máte rádi dobrou kuchyni a ty nejlepší recepty? Čerpáte rádi nové zkušenosti a učíte se nejrůznějším receptům? A máte rádi zábavu, příjemně strávené chvíle a u televize se dobře bavíte? Tak pak stačí jediné, každý všední den si nalaďte Prostřeno.

A uvidíte, jak budete spokojeni. Každý všední den od šesti hodin večer přináší televize Prima další díl oblíbeného Prostřena. Na jeho začátku se v pondělí sejde pětice naprosto neznámých lidí. Společně spolu nic nemají, snad jen to, že je baví vařit, že se přihlásili do soutěže a rádi by ji vyhráli. Přesvědčte se o tom sami a shlédněte video Prostřeno na TV Prima.

Až do pátku se soutěžící postupně poznávají a předvádí své kulinářské umění. Kdo uspěje nejvíce, získává pětadvacet tisíc. Prostřeno tv prima video 2011 nabízí nové díly, kde se tak i vy můžete přiučit novým a zajímavým receptům, z nichž nejeden určitě rádi využijete.

V roce 2011 nabízí TV Prima spoustu skvělých věcí. A jednou z nich je Prostřeno s manžely Vydrou a Bouškovou, moderátory pořadu. Podívejte se sami na video Prostřeno a užijte si příjemné chvíle s příjemným domácím kulinařením.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *