Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 18.10.2011 in Nezařazené, Pořady o vaření, Prostřeno, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

prostřeno tv prima video 2011

vaření v televizi, to je prostě prima. A ještě více prima je to s televizí, která nese název, jak jinak, než Prima. Stačí jen prostřít a hodování může začít. Jeden pokrm střídá druhý, recepty se to jen hemží, což znamená jediné – máme Prostřeno.

Přesně tak se jmenuje oblíbená primácká televizní soutěž. Protřeno pokračuje i nadále a v roce 2011 přináší jeden zajímavý den za druhým. Každý všední den si tak můžete vychutnat vás oblíbený pořad, kde soutěžící v kuchyni vymyslí vše možné i nemožné, kde se zaručeně pobavíte a také se hodně co přiučíte.

Pokud sledujete TV Prima, je dost možné že sledujete také Prostřeno. A dobře děláte. Pět soutěžících mezi sebou od pondělí do pátku bojuje, aby se každý ve svůj den předvedl v co nejlepším světle. Tedy aby připravil co nejlepší recepty, co nejlépe se staral o své hosty, aby s ním byla zábava a aby bylo Prostřeno.

Kdo nakonec čtveřici soupeřů zaujme nejvíce, získává prémii pro vítěze. A ta je v Prostřeno i v roce 2011 ve výši pětadvaceti tisíc korun, kterou si v TV Prima může vyvařit každý. O tom vás přesvědčí také Jana Boušková s Václavem Vydrou, kteří společně a humorně každým dílem Prostřeno televizní diváky provedou.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *