Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 10.11.2010 in Pořady o vaření, Prostřeno, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno od aše po jablunkov – kniha receptů

Máte rádi vaření a mezi na vaše nejoblíbenější televizní pořady patří ten primácký s názvem Prostřeno? Tak to určitě víte, že se v každém díle setkáte s mnoha báječnými recepty, které si snadno můžete vyzkoušet i u vás doma. A ještě lépe vám to půjde s knihou Prostřeno! od Aše po Jablunkov.

Každý všední podvečer má na vašich televizních obrazovkách pevné místo oblíbený pořad Prostřeno. Pětice neznámých lidí pro sebe vaří ty své nejlepší recepty, hostí své soupeře, aby nakonec byli odměněni body. Ten, kdo jich získá nejvíce, vyhraje pětadvacet tisíc korun.

To na vás nečeká. Naopak, budete muset obětovat 349 korun. Ale za ty se vám dostane výborná odměna v podobě knihy Prostřeno od Aše po Jablunkov. Ta v sobě skrývá mnoho kulinářských kouzel a lahůdek, které jste sami mohli vidět na televizních obrazovkách.

Recepty se to jen hemží. Tato báječná kuchařka v sobě skrývá 425 báječných receptů od 85 kuchařů, kteří poskládali 85 Menu. Pohostí vás rádi a všude. Prostřeno od Aše po Jablunkov už máme, teď čeká jen na vaše kuchařské umění.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *