Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 10.11.2010 in Pořady o vaření, Prostřeno, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno.cz – www.prostreno.cz recepty

Jestliže milujete stále nové a nové recepty a rádi byste se naučili nějaké nové, je zde hned několik možností. Jednou z nich je, když si každý všední podvečer pustíte pořad Prostřeno. Nebo si také prostřete u sebe doma, pomůže vám k tomu server prostreno.cz.

Každý den se sejdou, aby si navzájem předvedli své kulinářské umění a vyvařili si odměnu pětadvacet tisíc korun. Řeč není samozřejmě o ničem jiném než o pořadu Prostřeno, který je stálicí na televizních obrazovkách. A i vy můžete být hvězdami ve vaši kuchyni, stačí se nechat inspirovat prostreno.bety.cz.

Na www.prostreno.cz najdete řadu těch nejlepších receptů, které si snadno a rádi uvaříte i u vás doma. Můžete si vybrat podle toho, na co máte chuť. A to podle obrázků nebo jednoduše podle chodů. Máte chuť na danou surovinu? Tak si najděte jídla jenom z ní.

S prostreno.cz bude vaše kuchyně zase o něco veselejší a voňavější. Pokud i vy máte nějaký recept, se kterým byste se nestyděli ani v pořadu Prostřeno, šup sem s ním. Tedy šup s ním na www.prostreno.bety.cz. I tam si můžete vybrat ty nejlepší či nejrychlejší recepty a vyzkoušet si je jen u vás.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *