Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 21.10.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2013, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 9.9. – 13.9. 2013

Miroslava Dobiášová

První hostitelkou nového týdne v Prostřeno byla sympatická paní Miroslava. Ta pracuje jako supervizorka hotelového provozu. Miroslava je rozvedená a má dvě dospělé děti, které s ní už nežijí. Ona žije společně se svým přítelem v malém bytě. Do pořadu ji přihlásila dcera její kamarádky, které u hostitelky vždy moc chutná. Kdyby se jí podařilo vyhrát, tak by penízky dala na odpočinek a relax. Její menu bylo chutné, ale na výhru nestačilo.

Václav Šafránek

Druhým hostitelem, který v kuchyni předvedl svůj talent na vaření, byl pan Václav. Ten za svůj život vystřídal několik povolání a nyní spravuje sportovní halu. Václav je dvakrát rozvedený a má tři děti. Momentálně má přítelkyni, která střídavě žije ve Španělsku a Česku. Kdyby se hostitelovi podařilo vyhrát, tak by svým dětem koupil letenku do Španělska. Jeho menu inspirované španělskou kuchyní však u hostů neuspělo a proto nedosáhlo na výherní příčku.

Tereza Pučelíková

V polovině týdne předvedla své kuchařské umění mladá a sympatická hostitelka Tereza. Ta má vystudovanou obchodní akademii, rok angličtiny na jazykové škole a nyní usiluje o přijetí na vysokou školu zemědělskou. Tereza si přivydělává u rodičů ve firmě nebo na příležitostných brigádách. Hostitelka má také přítele a je šťastně zadaná. Do pořadu se přihlásila sama a peníze z výhry by použila na studium. Její menu bylo natolik chutné, že se stalo vítězným.

Petr Klokočník

Ve čtvrtek se vaření ujal pan Petr. Ten pracuje jako obchodní zástupce pro jednu firmu. Hostitel má dcerku z předchozího vztahu a momentálně žije se svojí přítelkyni a jejím synem. Petrova přítelkyně mu sdělila, že ho přihlásila do Prostřena, ale pak mu oznámila, že to byla jen legrace. On to však vzal do svých rukou a do pořadu se nakonec přihlásil sám. Kdyby se mu povedlo vyhrát, tak by peníze investoval na rekonstrukci koupelny. Jeho menu, ale nesklidilo velký úspěch a nestalo se výherním.

Lenka Bukvajová

Poslední hostitelkou tohoto týdne v Prostřenu byla sympatická Lenka. Ta pracuje jako dispečerka v dopravní společnosti. Lenka je rozvedená a ze vztahu má dvě děti. Do pořadu ji přihlásila její sestra s neteří, protože jim vždy u hostitelky chutnalo. Kdyby se jí podařilo vyhrát, tak by vzala své děti na dovolenou na Lefkádu. Její menu bylo velmi chutné, ale na výhru se mu nepodařilo dosáhnout.

Vítězné menu

Tento týden zvítězila Tereza Pučelíková s tímto menu:

Meloun v župánku
Minestrone
Losos s jarní cibulkou
Čokoládové suflé

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *