Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 14.06.2014 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2014, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 9.6. – 13.6. 2014

Martina Krejčí

První hostitelkou nového týdne byla sympatická Martina. Ta vystřídala několik povolání a v současné době je nezaměstnaná. Hostitelka je rozvedená a nyní žije se svým přítelem. Do pořadu se přihlásila sama, protože si chtěla vyzkoušet vaření pro více lidí a také jaké to je vařit před televizními kamerami. Kdyby zvítězila, tak by peníze investovala do podnikání a založila by si vlastní obchůdek. Bohužel její menu nezůstalo na první příčce.

Marta Horvátová

V úterý se k plotně postavila paní Marta. Ta má dokončené základní vzdělání a celý život je v domácnosti. Měli spolu s manželem pět synů, ale bohužel dva už zemřeli. Doma u hostitelky žijí tři vnoučata, která má v pěstounské péči. Do pořadu ji přihlásil jeden ze synů. Hostitelka by ráda díky pořadu poznala nové lidi. Její menu ale bohužel na prvním místě neskončilo.

Zdenka Doležilová

Je tady polovina týdne a před televizními kamerami se představila Zdenka. Ta většinu života pracovala jako servírka. Hostitelka je vdovou a má dvě děti, které žijí v Holandsku. Do pořadu ji přihlásila dcera. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by peníze použila na zvelebení chaloupky. Body, které ale dostala, na výhru nestačily.

Lucie Nquyenová

Ve čtvrtek se chytila vařečky Lucie. Ta má vystudované pedagogické lyceum a plánuje pokračovat dále, aby v budoucnosti mohla pracovat jako učitelka. Momentálně pracuje v domově pro seniory. Lucie má přítele, ale zatím žije s rodiči. Do pořadu se přihlásila sama na motivaci jejich přátel. A udělala dobře. Stala se jedinou vítězkou tohoto týdne a za vyhrané peníze vezme svou rodinu na návštěvu do Vietnamu.

Aleš Adamčík

Posledním hostitelem byl jediný muž tohoto týdne a to pan Aleš. Ten pracuje u Českých drah. Do pořadu se přihlásil sám, protože rád poznává nové lidi, jídla a má rád legraci. Pokud by se mu povedlo vyhrát tak by si pořídil nějaké vybavení, koupil dárky synům a vyrazil na dovolenou. Body za jeho menu se ale nevyšplhaly na první místo.

Vítězné menu

I týden ze severní Moravy přinesl mnoho chutných receptů. Podívejte se na to nejlepší menu tohoto týdne.
Salát s krevetovými chipsy
Asijská hovězí polévka
Jarní závitky a kuřecí kousky
Panna cotta s malinami

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *