Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 15.02.2015 in 1 Výherce, Pořady o vaření, Pořady o vztazích, Prostřeno, Prostřeno 2015, Prostřeno speciály, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Valentýnské Prostřeno 9.2. – 13.2. 2015

Petra a Lukáš

Jelikož se blíží Valentýn, tak tento týden bude speciální, tedy valentýnský. Načne ho sedmadvacetiletá Petra s o rok mladším Lukášem. I když v době seznámení měl každý z nich jiného partnera, zamilovali se na první pohled a už jsou spolu deset, podle nich idylických, měsíců. Bydlí v Praze, ale jsou z Brna. Petra pracuje jako recepční v advokátní kanceláři, Lukáš jako číšník a barman v centru hlavního města. Postarali se o příjemný začátek týdne.

Anna a Ladislav

Devětadvacetiletá Anna a šestadvacetiletý Ladislav jsou spolu šest měsíců. Čtyři měsíce spolu bydlí a teď se společně přihlásili i do Prostřena. Oba jsou zamilovaní až po uši, o čemž před obrazovkami několikrát přesvědčí. Anna v současné době dálkově studuje a pracuje jako personalistka v IT firmě. Láďa je technik. I když jim to v životě ladí, v kuchyni se moc nepředvedli a získali nejmenší bodový součet celého týdne.

Andrea a David

Zatímco předchozí dva páry vařily v Praze, Andrea s Davidem žijí ve Drahobudicích. Oběma je 27 let a znají se už od školky. Jsou spolu až od dospělosti, aktuálně je tomu už osm let. Jsou spokojení, cestují, užívají si života, a proto v současné době neplánují svatbu ani děti. Andrea pracuje jako obchodní zástupce v cestovce, obchodním zástupcem je i David. Ladí jim to nejen v životě, ale i v kuchyni. Stali se totiž vítězi.

Veronika a Jaromír

Až doteď vařily partnerské dvojice. Až ve čtvrtek budou vařit i manželé – dvaatřicetiletá Veronika a o osm let starší Jaromír. Žijí v rodinném domě, mají dvě děti, Jarda má ale z předchozího manželství ještě tři další potomky. Ekonomka a IT konzultant jsou spolu něco přes dva roky a tvoří sehraný pár. A tak, když je napadlo, že by se přihlásili do Prostřena, neváhali a prostě do toho šli. V kuchyni už se jim ale tolik nevedlo a skončili předposlední.

Martina a Zdeněk

Speciální valentýnský týden vyvrcholí u Zdeňka s Martinou. Zdeněk má 45 let, Martina 32, jsou spolu asi deset let a před čtyřmi lety se vzali. Jejich vztah nebyl vždy ideální, všechny zkoušky ale zvládl a posílil je. Společně mají dvě děti, Martina je na mateřské dovolené a Zdeněk pracuje na čerpací stanici. V kuchyni ladili, na výhru ale těsně nedosáhli.

Vítězné menu

Valentýnský týden byl vyrovnaný. O vítězství rozhodoval jediný bod. Ten hrál nakonec ve prospěch Andrey a Davida.

Portobello s piniovými oříšky a parmezánem, rukolový salát
Dýňová polévka
Steak s pepřovou omáčkou a šťouchanými bramborami
Tvarohový dortík s ovocnou redukcí

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *