Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 23.12.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2013, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 9.12. – 13.12. 2013

Kateřina Kadlecová

První hostitelkou, která odstartovala nový týden v pořadu Prostřeno, byla sympatická paní Kateřina. Ta je v současné době na mateřské dovolené s dcerkou. Předtím pracovala jako servírka a řidička. Teď občas zajde na nějakou brigádu. Do pořadu se přihlásila takzvaně z hecu a velká výhra by se jí hodila. Bohužel její menu nezískalo potřebný počet na výhru.

Věra Nová

V úterý se vaření ujala čiperná důchodkyně paní Věra. Ta je několik let vdovou. Přestěhovala se poblíž své rodiny. Má dva syny a dva vnuky. Hlavní motivací pro přihlášení do pořadu bylo to, že by vnuky chtěla vzít do Paříže. A taky chtěla, aby v pořadu byly vidět čím dál častěji dámy v letech. Jelikož se stala jedinou výherkyní tohoto týdne, tak může svým vnukům splnit sen.

Tereza Kánská

V polovině týdne se k vaření dostala paní Tereza. Ta pracovala jako pečovatelka v domově důchodců a nyní je na mateřské dovolené. Je svobodnou matkou, tak to v životě nemá moc jednoduché. Do soutěže se přihlásila sama. Kdyby se jí povedlo dosáhnout na výhru, tak by peníze investovala do dceřiného pokojíčku. Její menu se ale výherním nestalo.

Kateřina Kerteszová

Ve čtvrtek se k vaření dostala sympatická paní Kateřina. Ta je vyučená jako prodavačka, potom byla na mateřské dovolené a teď již dlouhou dobu pracuje jako masérka. S manželem jsou spolu 29 let a mají spolu dva dospělé syny. Do pořadu se přihlásila na motivaci svých kamarádek, které si o ní myslí, že moc dobře vaří. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by si pořídila nový nábytek a vzala by kamarádku na dovolenou. Její menu skončilo těsně pod vítěznou příčkou.

Miroslava Pupíková

V pátek předvedla své kuchařské umění paní Miroslava. Ta se vyučila jako dámská krejčová, potom pracovala v domě dětí a mládeže a v současné době pracuje jako pomocná sílá ve školní jídelně. Zároveň vede taneční kroužek pro děti. Uvařila v bytě své dcery. Její menu se ale výherním nestalo.

Vítězné menu

I tento týden jste mohli vidět přehlídku skvělých receptů. Pojďte se ale podívat na to vítězné menu od paní Věry Nové.
Salát z hlávkového zelí
Zeleninová polévka
Pekingské maso s rýží
Český ovocný koláč

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *