Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 13.09.2014 in 2 Výherci, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2014, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 8.9. – 12.9. 2014

Lukáš Vostrý

Prvním hostitelem, který odstartoval nový týden v pořadu Prostřeno, byl Lukáš. Ten pracuje jako směný chemik v uhelné elektrárně. Je taky energickým tátou od rodiny. Kdyby se mu povedlo vyhrát, tak by vzal rodinu na dovolenou k moři. Jelikož se stal jedním ze dvou vítězů tohoto týdne, tak si tento sen může splnit.

Karolína Hanžlová

Druhou hostitelkou tohoto týdne byla Karolína. Ta pracuje jako asistentka ředitele, na škole, kde před nedávnem sama maturovala. Účast v pořadu pro ni je důležitá a nic nechtěla nechat náhodě. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by se chtěla podívat na neznámá místa. Její menu ale neskončilo na vítězné příčce.

Jana Linhartová

Ve středu se vaření ujala Jana. Ta neoplývá přílišným sebevědomím, což možná může být zapříčiněno nelehkou životní situací, ve které se teď nachází. Jana je na mateřské dovolené se svou dcerkou. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by peníze použila na běžné výdaje pro sebe a svou dceru. Její menu se ale vítězným nestalo.

Jana Šichová

Předposledním hostitelkou tohoto týdne byla energická Jana. Ta pracovala jako administrativní pracovnice, ale v současné době je na rodičovské dovolené a do práce se jen tak nevrátí, protože mají na cestě dalšího potomka. Do pořadu ji přihlásila kamarádka, protože si myslí, že Jana skvělé vaří a je odvážná a soutěživá. Což se také potvrdilo, protože se stala druhou vítězkou tohoto týdne. Za vyhrané peníze může vzít rodinu na vysněnou dovolenou k moři.

Vlaďka Zavřelová

Poslední soutěžící byla sympatická Vlaďka. Té zrovna končí rodičovská dovolená, během které si dodělávala vzdělání na vyšší odborné škole, obor diplomovaná sestra. Do pořadu se hostitelka přihlásila sama a netají se tím, že by chtěla vyhrát. Tyto peníze by pak použila na rekonstrukci a dodělávky svého domu. Její menu ale nevyhrálo.

Obě vítězná menu

Ani tento týden jste nepřišli o přehlídku skvělých receptů. Podívejte se na dva vítězné menu tohoto týdne.

Menu Lukáše Vostrého:
Kuřecí játra na majoránce
Kuřecí krémová polévka
Vepřový steak s restovanými žampióny
Hruška dušená v čaji a víně

Menu Jany Šichové:
Jarní závitky
Masovo-zeleninový vývar
Kuřecí rolky
Domácí vanilková zmrzlina

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *