Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 09.06.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2013, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 8.4. – 12.4. 2013

Čtyři ženy, jeden muž. Takové bylo složení tohoto týdne v Prostřenu. Jak se ukázalo, byl to týden příjemný, přinesl ale také pořádný boj o vítězství. To si nakonec zajistila až páteční hostitelka Tereza.

Veronika Klečková

Prvním, kdo uvedl nový týden v Prostřeno, byla sympatická a mladá Veronika. Ta v současné době pracuje jako finanční poradkyně, ale brzy to hodlá změnit na práci recepční. Půl roku žije s přítelem v malinkém bytě, kde jsou spolu šťastní. Do pořadu se přihlásila sama a to hlavně ze zvědavosti. Také ji zajímalo, zda dokáže pohostit hosty na dané úrovni. Pokud by vyhrála, tak by si část peněz uložila na účet a něco si pořídila do bytu. I když její menu bylo velmi chutné, tak na výhru bohužel nestačilo.

Sandra Mázlová

Nejmladší účastnicí tohoto týdne byla Sandra, která ještě pořád studuje na gymnáziu. V současné době bydlí u rodičů, ale brzy plánuje změnu. Tou bude společné bydlení s přítelem, se kterým je již od základní školy. Sandra se do pořadu přihlásila sama a největším důvodem byla zvědavost a také zkusit si vaření před televizními kamerami. V případě výhry by peníze investovala do bydlení. Bohužel přes Prostřeno se jí tenhle sen nesplní, protože body nebyly tak vysoké.

Barbora Kysilková

Polovina týdne je tady a s ní přichází na řadu hostitelka Barbora. Před nedávnem pracovala jako poštovní doručovatelka, ale díky velkým zdravotním problémům musela práce nechat. Nyní si teda novou práci hledá. V současnosti je Barbora rozvedená a bez přítele. Do pořadu ji přihlásila kamarádka, protože jí u Báry vždycky chutná. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by vzala dceru na dovolenou. Body, které za své menu dostala, nebyly dost vysoké a tak na výhru nestačily.

Karel Nácovský

Karel byl předposledním hostitelem tohoto týdne. V průběhu týdne se pasoval do role skvělého hostitele, baviče a taky velkého jedlíka. Pracuje jako středoškolský učitel a zároveň má svůj e-shop se sportovními věcmi. Karel je rozvedený a má dospělého syna. Do soutěže ho přihlásila žena od jeho kamaráda. I když není typ, který se rád předvádí, výzvu přijal. Kdyby náhodou vyhrál, tak by pozval své přátelé na stejné menu, které uvařil v televizi a za zbytek by zaplatil dluhy. Jeho menu bylo velmi dobré, ale o kousek nevyhrálo.

Tereza Olšová

Poslední den přinesl i poslední hostitelku tohoto týdne. Byla jí tichá a zároveň milá Tereza. Ta pracuje jako pekařka a práce jí zabírá většinu volného času. Má také přítele. Ve volném čase se věnuje svým pejskům, se kterými chodí na dogtrekking. Do soutěže se přihlásila sama, aby si vyzkoušela pohostit úplně cizí lidi a aby se také dobře najedla. Před soutěží si řekla, že by v případě výhry nakupila dárky pro rodiče k jejich 60. narozeninám. To se jí všechno může splnit, protože za své velmi chutné menu si výhru odnesla.

Vítězné menu

Tereza si splnila přání a může nakoupit dárky rodičům. Na vítězku se tak muselo počkat až do pátku. Podívejte se, s čím hostitelka ostatní překvapila:

Sýrové kuličky
Uzený vývar s krupicí
Pstruh na másle, bylinkové brambory
Borůvkový dort

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *