Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 15.12.2014 in 1 Výherce, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2014, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 8.12. – 12.12. 2014

Monika Jursová

Úvodní hostitelkou týdne byla teprve šestnáctiletá Monika, studentka střední odolné školy z Prahy. Rodiče nebyli příliš nakloněni tomu, aby se Monika prezentovala v televizi, ona to ale vzala do svých rukou do Prostřena se přihlásila sama. Je logické, že vařila v bytě svých rodičů. Vaření ji baví, stejně tak jako strávený čas s přáteli. A co by dělala s výhrou? Peníze by použila na studium. Její menu nebylo špatné, na výhru ale nestačilo.

Luděk Hronek

Úterý patřilo prvnímu ze dvou mužů, kteří tento týden dostali šanci ukázat, co v nich je. Dvaatřicetiletý Luděk je v současné době bez práce. Důvod? Zranění. Jinak se živí jako DJ a dříve byl řidičem. Dělal taky barmana. Nějaké zkušenosti tak načerpal a rozhodl se, že je zúročí v Prostřenu. Zábavný a vtipný otec třináctiletého syna chtěl vyhrát, vyvařil si dost bodů, na vítězství to ale nestačilo.

Antonín Kollár

Druhým mužským hostitelem tohoto týdne byl Antonín. Třiadvacetiletý hostitel pozval ostatní soutěžící do domu na půli cesty, ve kterém přebývá. Jak se ostatní doví, do desíti let bydlel v dětském domově. A jelikož se o sebe musel starat sám, naučil se i vařit. Peníze by se mu vzhledem k těžkému osudu hodily, vyvařil si ale pouhých 18 bodů a s nimi na výhru myslet nemohl.

Ivana Jindřichová

Předposlední den se do kuchyně postavila čtyřiadvacetiletá Ivana, která pracovala jako recepční a nyní je koordinátorka konferencí v hotelu v centru Prahy. V Praze nežije dlouho, má přítele a společnou kočku. Vystudovala ekonomiku a management v cestovním ruchu. Má ráda moderní kuchyni, kterou přenesla do svého menu. Výsledek? 28 bodů a vítězné menu.

Lucie Engelová

Páteční hostitelka Lucie je čerstvou absolventkou architektury, která už šest let bydlí v Praze a aktuálně si hledá práci v oboru. Volné chvíle využila a zúčastnila se Prostřena. Nepřihlásila se ale sama, nýbrž maminka jejího přítele. To moderní a umělecké pětadvacetileté Lucii udělalo radost a výzvu přijala. Připravila poctivé menu, snažila se, co to šlo, na výhru jí ale chyběl jeden bod.

Vítězné menu

Tento týden byl velmi napínavý. Vítězným menu se stalo to Ivanino. Co pro hosty připravila?
Rajčatový tataráček, Crostini s parmskou šunkou
Bucatini alla carbonara
Filírovaná vepřová panenka, parmazánové risotto
Panna cotta přelitá horkým karamelem

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *