Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 09.06.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2013, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 6.5. – 10.5. 2013

Darina Hromadová

První hostitelkou, která se ujala vaření, byla mladá a sympatická Darina, která je studentkou Ostravské univerzity oboru rekreologie. Darina je zatím nezadaná, bydlí společně se svými rodiči v panelákovém bytě v Havířově. Do pořadu se přihlásila sama, protože ráda vaří a taky byla zvědavá, jak to chodí před kamerami. Také ji trošku vyhecovali kamarádi. Kdyby se jí poštěstilo vyhrát, tak by udělala oslavu pro své kamarády a zbytek peněz by procestovala. Její chutné čtyřchodové menu na výhru ale nedosáhalo.

Radovan Franek

Jako druhý se k vaření dostal sympaťák Radovan. Ten si už vyzkoušel několik povolání, ale v současné době pracuje jako číšník. Hostiel bydlí v domě svých prarodičů, kde sám obývá jedno celé patro. Do nedávna tu žil s přítelkyní, se kterou se ale rozešli. Do Prostřena ho přihlásila právě bývalá přítelkyně. Kdyby se Radovanovi poštěstilo vyhrát, tak by peníze investoval do bydlení. Jeho menu bylo moc dobré a stal se jedním ze dvou vítězů.

Eva Ježová

Jak a je tu půlka týdne a vařečky se uchopila sympatická a aktivní důchodkyně Eva. Ta za svůj život vystřídala několik povolání a to od servírky až po vedoucí hospodářského střediska. Hostitelka žije společně se svým přítelem v útulném domečku a společně se těší ze čtyř vnoučat. Do Prostřena se Eva přihlásila sama, protože chtěla zjistit, zda je tak dobrá kuchařka, jak o ní její rodina a přátelé tvrdí. Kdyby se jí poštěstilo vyhrát, tak by pozvala svého přítele na dovolenou. Její menu ale na výhru nedosáhalo.

Gabriela Endlová

Týden se začíná pomalinku blížit ke konci a předposlední hostitelka Gabriela dostává šanci, aby předvedla své kulinářské schopnosti. Gabriela pracovala jako prodavačka nebo jako asistentka na stanici technické kontroly. Nyní je ovšem nezaměstnaná a hledá si práci v oboru administrativy. Hostitelka je rok vdaná a plánuje založení rodiny. Pro své hosty si připravila výborné menu o čtyřech chodech, které se stalo vítězným, a proto si se svým manželem může dopřát krásnou společnou dovolenou.

Lea Tina Mačková

Posledním, kdo v pátek mohl předvést své vaření, byla paní Lea. Ta si za svůj život udělala dvě maturity, ale ani přesto nepracuje ve vystudovaném oboru. Již 13 let se věnuje prodeji nábytku. Hostitelka neměla zrovna jednoduchý život, protože před třemi lety ovdověla, když měl jej muž tragickou nehodu a dcera bydlí daleko. V současné době má ale Lea přítele, se kterým ovšem nebydlí. Do jejího mobilního domečku na míru by se asi oba nevešli. Do pořadu se přihlásila sama, protože nutně potřebuje peníze na splacení úvěru. Bohužel tyto peníze se jí v Prostřenu vyhrát nepodařily.

Vítězné menu

Tento týden byli vítězové dva. Podívejte se, s čímu uspěli:

Radovan Franek
Šunkové trojhránky
Dýňový krém
Rostbif
Smetanový parfait s lesním coulis

Gabriela Endlová
Sýrová roláda
Krémová cibulová polévka
Kuřecí nudličky v hořčičné omáčce
Nepečené pudinkové řezy

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *