Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 13.04.2015 in 1 Výherce, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2015, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 6.4. – 10.4. 2015

Veronika Bártová

I krásné ženy umí vařit. Chcete důkaz? Tak tady je a jmenuje se Veronika. Bývalá modelka byla úvodní hostitelkou nového týdne. Ve 24 letech je na mateřské dovolené. Předtím pracovala jako servírka, kterou se vyučila, ale zkoušela také modeling a soutěže miss. S manželem má dvouletou dcerku a taky dva psy. A taky fandí plzeňské Viktorce. Kdyby vyhrála, věnoval by peníze psímu útulku, dětskému domovu a zbytek by nechala pro rodinu. Ačkoliv se snažila, na výhru nedosáhla.

Veronika Regnerová

Také v úterý vaří Veronika. Ta je však daleko výraznější než pondělní soutěžící a netají se tím, že chce být vidět. Osmadvacetiletá hostitelka by se dokonce chtěla stát legendou pořadu. A nutno dodat, že se o to snažila opravdu hodně. Vdaná maminka ze Sušice si v kuchyni nepočíná úplně jistě, část menu skončí v koši a na úkol týdne dokonce zapomene. Bude muset hodně improvizovat. Vyhrané peníze chtěla dát na bydlení, jen hlasitý smích ale na výhru nestačil.

Barbora Sinkulová

Je tady středa a na řadu přichází další mladá maminka. Tentokrát jde do akce šestadvacetiletá Bára, která se svou dcerou žije v útulném plzeňském bytě 2+1, který si předělala k obrazu svému a našla místo i pro fotoateliér, který je jejím velkým koníčkem. Bára, která se do pořadu přihlásila sama ze zvědavosti, je na mateřské dovolené, ale taky je samoživitelkou a tak se má co ohánět. Kreativní soutěžící pracovala jako zdravotní sestra a teď si přivydělává focením. Její menu bylo moderní, zábava originální a počet bodů vítězný! Koupí s i za to foťák, auto, nebo pojede s dcerou na dovolenou?

Miroslav Khás

Tento týden měl být ryze ženskou záležitostí. Jenže jedna z přihlášených nemohla, a tak místo ní zaskočil její přítel Miroslav, který jí do Prostřena původně přihlásil. Vyučený truhlář a nábytkář rozváží obědy po Domažlicích a žije s přítelkyní a jejím synem v bytě 3+1. Je poměrně tichý flegmatik, tento týden ho ale úplně chladným nenechá. Možná i proto se mu příliš nepovedlo menu, za které získal jen 21 bodů.

Jitka Kračmanová

Týden vrcholí u Jitky. Čtyřicetiletá soutěžící, která střídavě bydlí v Plzni a Dolanech, je rozvedená matka devatenáctileté dcery a taky pořádně soutěživý typ. Charakterizuje se jako extrovertní optimistka, na ostatní soutěžící ale působí jinak. Má ráda soutěže a vaření, a tak se sama přihlásila do Prostřena. Pracuje jako obchodní zástupkyně v prádelně svého exmanžela, diváci si ji ale také určitě pamatují z VyVolených. Kdyby vyhrála, investovala by do bydlení, získala ale suverénně nejméně bodů.

Vítězné menu – Barbora Sinkulová

Tentokrát se vítězka zrodila ve středu. Nejlepší menu připravila příjemná Bára, která se do Prostřena přihlásila sama. S čím zabodovala?
Ravioly s ricottou a špenátem
Tomatová polévka
Hovězí líčka na červeném víně, bramborová kaše
Brownies s malinovým přelivem

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *