Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 06.06.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2012, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 5.11. – 9.11. 2012

Další ze zajímavých a zábavných týdnů Prostřena, který sovu účastí obohatil Kwesi, hostitel z Anglie, jehož přítelkyně už se kdysi v pořadu objevila. Jak to nakonec mezi 5. a 9. listopadem ve vaření dopadlo?

Jitka Marinová

První hostitelkou nového týdne byla milá paní Jitka. Ta je sice rozvedená, ale žije se svým přítelem, pětiletým synem a spolubydlícím v bytě 4+1. Hostitelka pracuje jako servírka, ale momentálně je v domácnosti. Jitka se do pořadu přihlásila sama a za případnou výhru by si peníze uložila na účet a později si za ně koupila auto. Její tříchodové menu hráčům chutnalo a ocenily ho na první den celkem vysokým počtem bodů, ale ani přesto to na výhru nestačilo.

Martin Polák – V

V úterý se dostal k vaření sympatický hostitel Martin. Ten pracuje jako číšník a žije se svou přítelkyní a synem v malém bytě v Praze. Do pořadu Prostřeno ho přihlásila jeho přítelkyně, protože si myslí, že dobře vaří. Martinovo menu hostům natolik chutnalo, že se stalo vítězným. Za výhru vezme hostitel přítelkyní se synem na dovolenou. Zbytek vyhraných peněz, chtěl rozdělit mezi své spoluhráče, ale ti to kvůli dřívějším problémům s hostitelem nepřijali.

Jiří Šrámek

V půlce týdne se ujal vaření usměvavý ale zároveň tichý Jiří. Ten se nyní živí jako sommeliér a vede vinotéku. S manželkou společně vychovávají ročního syna. Do pořadu se Jiří přihlásil sám a to na doporučení svých přátel a zákazníků, pro které občas pořádá nějaká ta posezení. Kdyby vyhrál, tak by zařídil synovi hezký pokojíček. Bohužel na tento sen musí získat finanční prostředky někde jinde, protože jeho tříchodové menu na výhru nestačilo.

Kwesi Phillips

Ke konci týdne přišla řada i na velice zajímavého hostitele z Anglie. Kwesi si u svých spoluhráčů vysloužil přezdívku George, protože to pro ně bylo lépe zapamatovatelné. Kwesi je ředitelem jazykové školy a zároveň také spisovatelem. Do pořadu Prostřeno se přihlásil sám, ale možná ho inspirovala jeho přítelkyně, která před rokem a půl také v Prostřeno vařila. Hostitel zvolil velmi exotické menu, ale všem hostům se nezavděčil, a tak nedosáhl výhry.

Denisa Horová

Celý týden utekl jako voda, a tak se na konci týdne dostala k vaření také usměvavá Denisa. Ta žije už dva roky se svým přítelem, ale jejich byt diváci vidět nemohli, protože je zrovna v rekonstrukci. Hostitelka tak vařila u své maminky. Do pořadu se přihlásila sama a to proto, že kritizovat doma z gauče je jednoduché a ona to chtěla vyzkoušet z té druhé strany. Kdyby zvítězila, tak by peníze použila na splátku půjčky za auto a na pokerový turnaj. Její čtyřchodové menu bylo celkem náročné, ale nedosáhlo bodově na vrchní příčku.

Vítězné menu

vítězem se stal úterní hostitel Martin. Ostatním u něj chutnalo nejvíce, postupně ale možná litovali, že mu dali tolik bodů. A tak ani nepřijali výhru, které mezi ně chtěl rozdělit.

Carpaccio z červené řepy
Žampionový krém se zakysanou smetanou
Kuřecí prsíčko s hráškovým rizotem
Čokoládový mousse s jahodovou omáčkou

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *