Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 10.05.2015 in 1 Výherce, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2015, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 4.5. – 8.5. 2015

Petr Štefánek

Máme tady další týden. Ten začíná u sedmatřicetiletého Brňáka Petra, který se prezentuje jako moderníá muž a přesně v takovém stylu je i jeho menu. Petr vystudoval personalisitku na vyšší odborné škole, několik let pracoval v cestovním ruchu a nyní je marketingovým ředitelem v distribuční firmě. S bývalou přítelkyní má čtyřletého syna, současná přítelkyně ho zase přihlásila do Prostřna. Podle Lucie totiž velmi dobře vaří. Za případnou výhru by si koupil pračku a cestoval by, na vítězství mu ale dva body chyběly.

Pavla Nováková

V úterý zůstáváme v Brně. Druhou hostitelkou týdne je osmadvacetiletá Pavla, která je momentálně na mateřské dovolené. Předtím se pohybovala v reklamě a marketingu a pracovala jako OSVČ. Je zábavná, má ráda sport a taky soutěže. Do Prostřena jí chtěl přihlásit bratr, Pavla ale nakonec sebrala odvahu a přihlásila se sama. Kdyby vyhrála, tak by peníze použila na opravu auta. Náročné menu se jí ale nepovedlo tak, jak si přála, a zůstala daleko za vítězstvím.

Aneta Koukalová

Středeční večer patří osmadvacetileté Anetě z Nové Vsi. Veselá, optimistická a energická soutěžící má čtrnáctiměsíční dceru, se kterou je na mateřské dovolené. Její manžel je policista a rovněž Aneta je policistkou. Vystudovala střední policejní školu a poté nastoupila k Policii ČR. Miluje rodinu, se kterou podniká výlety. A taky je zvědavá, a proto se přihlásila do Prostřena. Vsadila sice je poměrně snadné, ale skvěle připravené menu a potvrdila heslo, že v jednoduchosti je krása. Ostatní očarovala a získala vítězný počet bodů.

Markéta Beránkově

Předposlední den nás zavede do Ivančic k dvaačtyřicetileté Markétě. Je rozvedená, ale má dvě děti a žije příjemný život. Bydlí v útulném domečku a má ráda umění Sama je umělecky založená a libuje si ve starších věcech s příběhem. Pracuje jako učitelka na prvním stupni. Prostřeno je pro ni velkou motivací. Kdyby vyhrála, peníze by dala na bydlení a dětem. Její menu s domácí játrovou paštikou či hovězí svíčkovou se sice povedlo, na výhru to ale nestačilo.

Martin Mikota

Je tady pátek. Prostřeno graduje o sedmatřicetiletého Martina, který pochází z Prahy, ale žije v Moravanech u Brna, kam si pozve své hosty. Martin pracuje jako grafik z domu a práci bere jako koníčka. Když může, pomáhá ve školce přítelkyni, se kterou má téměř dvouletého syna. A právě okolo rodiny a práce se u Martina vše odehrává. Do Prostřena ho přihlásila partnerka, podle které je velmi dobrý kuchař. Zároveň má ale osobitý smysl pro humor, který ne každý chápe. Možná i proto získal “jen” 26 bodů.

Vítězné menu – Aneta Koukalová

Tento týden se vítězným menu stalo to středeční, o které se postarala veselá Aneta. Koukněte, co připravila.

Variace pomazánek, pečivo
Dýňovka
Vepřová kotletka a krkovice na cibulce, šťouchané brambory s cibulkou a slaninou, ledový salátek s paprikou a rajčátkem
Mini věnečky

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *