Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 09.06.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2013, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 4.3. – 8.3. 2013

Příjemný týden plný zajímavých receptů. Tak to opět vypadalo v Prostřenu. Pětice soutěžících předvedla, co v nich je a v kuchyni se ukázala v tom nejlepším světle. A všichni si taky společně užili kus zábavy, například při krmení medvěda.

David Dubec

Prvním hostitelem tohoto sympatického týdne byl mladý David, který studuje evropská teritoriální studia a zároveň pracuje i v hotelu. Bydlí spolu s přítelkyní v malém, ale útulném bytečku 2+kk. Do pořadu ho přihlásila právě jeho přítelkyně, protože on sám by podle svých slov na to neměl odvahu. Pokud by vyhrál, tak by dokoupil nějaký nábytek do bytu, pozval přítelkyni na večeři a zbytek by si nechal na horší časy. Jeho menu o čtyřech chodech všem velmi chutnalo, ale na vítězství to bohužel nestačilo.

Martina Štvrtecká

Nejmladší hostitelkou tohoto týdne byla sympatická Martina, která ještě studuje střední školu a zároveň pracuje v internetové agentuře. Zatím je svobodná, ale žije se svým přítelem, se kterým v létě plánují svatbu. Do Prostřena ji přihlásil její přítel, protože si myslí, že Martina skvěle vaří. Za případnou výhru by s ním odjela na dovolenou a zbytek by investovala do svatby. Její čtyřchodové menu, které bylo orientované do italské kuchyně, všechny překvapilo. I když počet bodů nebyl malý, na vítěznou pozici toto menu nedosáhlo.

Ladislav Jung

V polovině týdne se k vaření dostal vtipálek pan Láďa. Ten se snažil celý týden bavit ostatní soutěžící a dařilo se mu to. Akorát ho ostatní upozornili na to, aby se sám tolik neponižoval a Láďa je vzal za slovo. Hostitel pracuje jako řidič autobusu a zároveň je to i jeho velký koníček. Do pořadu se přihlásil sám, protože velmi rád vaří. Pokud by Láďa vyhrál peníze z Prostřena, tak by pozval přátele a rodinu na nějaké společné posezení a odjel by na pěknou dovolenou. Jeho menu o třech chodech soutěžící úplně nenadchlo, ale zároveň také neurazilo. Hostitel si však vyvařil nejmenší počet bodů z celého týdne.

Ludmila Kubičková

Předposlední hostitelkou, která se ujala vaření, byla sympatická paní Ludmila. Ta je v současnosti v důchodu, ale přivydělává si při výrobě lahůdek. Ludmila má 20 let přítele, se kterým tráví hodně času na jejich chalupě. Tam si také své hosty pozvala. Do pořadu se přihlásila sama a hlavním důvodem byla zvědavost. Kdyby vyhrála, tak by peníze investovala do fasády na chalupě. Její menu, které bylo inspirované tradičními vesnickými recepty, všem chutnalo, ale také nedosáhlo na přední příčku.

Daniel Kotek

Poslední hostitelem, který musel čekat až do pátku, aby předvedl své kuchařské umění, byl sympatický Daniel. Ten pracuje jako vedoucí obchodního oddělení. Daniel je čtyři roky rozvedený a z manželství má jednoho syna. V současné době hledá tu pravou. Své hosty si pozval do domu, kde bydlí společně s bratrem a jeho rodinou. Každý z nich ale má svůj vchod do domu. Do pořadu ho přihlásili jeho přátelé a on nakonec svolil. Díky nim a jeho vynikajícímu menu si může splnit svůj velký sen a odjet se podívat na Kubu.

Vítězné menu

Na vítěze se čekalo až do pátku. Menu pana Daniela ale stálo za to. Podívejte se, jakými čtyřmi chody ostatní ohromil.

Bruschetta
Brokolicová krémová polívka
Filety z lososa
Flambovaný ananas

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *