Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pátek 07.06.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2013, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 4.2. – 8.2. 2013

I s dalším kalendářním týdnem přišlo Prostřeno. A opět bylo plné zábavy, vaření a nových receptů.

Renata Mičková

První soutěžící nového týdne se stala sympatická paní Renata, která pracuje v supermarketu a zároveň si ještě přivydělává jako uklízečka. Před nedávnem si prožila těžké období, protože ji zemřel její o 40 let starší manžel. Přesto i tak zůstává optimistická. Za případnou výhru by hostitelka splatila své dluhy a ještě by jí zbylo na dovolenou. Pro své hosty si nachystala trošku těžší čtyřchodové menu, které hostům chutnalo, ale bohužel pro Renatu na výhru nedosáhlo.

Petra Žaludová

Tento týden byla nejmladší hostitelkou milá slečna Petra, která vystudovala obor kuchař číšník a nyní pokračuje v nástavbovém studiu. V současnosti Petra žije se svým přítelem, jsou spolu sice krátce, ale znají se už dlouho. Do pořadu se přihlásila pro to, aby si zkusila vaření před kamerami a také ze zvědavosti, jestli to celé zvládne. A to se jí povedlo. Hostům totiž moc chutnalo a nečekali takový výkon od tak mladé slečny. I přes hostitelčino úsilí body na výhru nestačily.

Alena Hénková

A zase nám to pěkně letí a je tu půlka týdne a s ním přichází na řadu sympatická Alena. Ta pracuje v současné době jako operátorka v bance. Spolu s manželem žijí aktivní život a doma jim dělají radost dvě kočičky. Hostitelka si pro své soutěžící připravila náročnější menu o čtyřech chodech, ale některými z nich se tak úplně hostům nezavděčila. V případě výhry by Alena investovala do rekonstrukce koupelny. To ale bude muset financovat jinými penězi než z pořadu Prostřeno, protože si nevyvařila nejvyšší počet bodů.

Roman Cikrle

Tak a je tu čtvrtek a svého vaření se konečně dočkal velmi usměvavý Roman, který pracuje jako prodejce stavebnin. Na své hosty se moc těšil, akorát je musel pozvat do bytu svého kamaráda, protože doma má invalidní rodiče. Do pořadu se přihlásil sám, aby si dokázal, jestli zvládne uvařit pro pět lidí a to ještě před televizními kamerami. Za případnou výhru by koupil zájezd své mamimce a to buď do Řecka, nebo Říma. Menu, které Roman pro své soutěžící připravil, všem chutnalo, ale ne tolik, aby dosáhlo na první příčku.

Miloslava Frydryšková

I poslední hostitelka se dočkala a mohla předvést své kulinářské umění. Paní Miloslava je v důchodu a může si plnými doušky užívat své rodiny, vnoučků a také svého druhého manželka, se kterým je už dvacet let. Také mají s manželem za městem svou pštrosí farmu a taky ze pštrosů se skládalo její meníčko. Do pořadu se přihlásila, protože si chce ve svém věku ještě něco velkého dokázat. A to se jí také povedlo, protože si za své menu vyvařila největší počet bodů a domů si odnesla krásných 50 000 Kč.

Vítězné menu

Na vítězku se čekalo až do pátku. Menu paní Miloslavy ale stálo za to. Podívejte se, čím ostatní potěšila:

Obložené chlebíčky tří chutí
Pštrosí polévka
Pštrosí plátky
Nepečený dort

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *