Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 23.12.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2013, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 4.11. – 8.11. 2013

Martina Klimešová

První hostitelkou nového týdne v Prostřeno byla sympatická Martina. Ta je v současné době na rodičovské dovolené se svým skoro ročním synem. Je vyučená a před narozením syna pracovala jako prodavačka. Do pořadu ji přihlásila kamarádka, které u hostitelky moc chutnalo. Kdyby se Martině povedlo vyhrát, tak by koupila něco krásného synovi a zbytek by si ušetřila. Její menu bylo chutné, ale na vítěznou příčku nedosáhlo.

Monika Rérychová

V úterý se vařečky chytila sympatická Monika. Ta je trojnásobnou maminkou. Většinu času tráví jako žena v domácnosti, ale také se živí jako masérka a pedikérka. Do pořadu ji přihlásila kamarádka, protože si myslí, že Monika skvěle vaří. A byla to pravda, protože hostitelka uvařila tak skvěle, že se stala jedinou vítězkou tohoto týdne. Vyhrané peníze investuje do opravy domečku.

Jaroslava Klvačová

Je tady středa a s tou na řadu přichází nejstarší hostitelka tohoto týdne. Tou byla sympatická paní Jaroslava. Ta je v současné době v důchodě a za svůj život zkusila několik povolání. Nyní je také po náročné operaci žaludku. Je podruhé vdaná a má celkově tři děti a šest vnoučat. Do pořadu ji přihlásila dcera, které vždy u maminky chutná. Její menu bylo chutné, ale na výhru nestačilo.

Václav Kovařík

Předposledním hostitelem tohoto týdne by bavič Václav. Ten je vyučený jako číšník, ale nezaměstnaný. Proto se rozhodl, že bude dále pokračovat ve studiu. Zatím je svobodný a bezdětný. Do pořadu se přihlásil sám, protože si chtěl zkusit jaké je to vařit před televizními kamerami. Taky chtěl poznat nové lidi a recepty. Kdyby se mu povedlo vyhrát, tak by část peněz dal na dovolenou a se zbytkem peněz by si také poradil. Jeho menu se ale tím výherním nestalo.

Filip Jalový

Tak a je tady poslední soutěžní večer. Dnes dostal svou šanci na vaření sympatický Filip. Ten studuje na americké univerzitě v Tennesseee. Dostal tam sportovní stipendium v atletice. Přes rok tedy pobývá v Americe a o prázdninách u rodičů v Česku. Hostitel je zadaný, ale děti zatím s přítelkyní neplánují. Do pořadu ho přihlásil otec. Menu bylo velmi chutné, ale na vítěznou příčku nedosáhlo.

Vítězné menu

I tento týden jste mohli vidět v pořadu Prostřeno plno skvělých receptů, ale jen jedno menu se stalo vítězným. Podívejte se na něj:
Jarní salát s pečivem
Hovězí vývar s nudlemi
Kuřecí rarášky
Jahodový dezert

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *