Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 05.04.2014 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2014, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 31.3. – 4.4. 2014

Nina Konopková

První hostitelkou dalšího týdne byla otevřená a podle svých slov spolehlivá Nina. Ta se sice narodila i vystudovala vysokou školu na Slovensku, ale už 18 let žije v Česku. Na začátku pracovala jako účetní, byla také státní zástupkyní a působila i na dalších pozicích. Matka dvou dětí je rozvedená, věnuje se svému psovi, sportu a zdravému životnímu stylu. Její menu bylo zajímavé, obsahovalo čtyři originální pokrmy, na výhru jí to však nestačilo.

Lucie Ryglová

V úterý se k plotně postavila Lucie. Veselá a otevřená hostitelka byla tři roky v Irsku, kde pracovala jako servírka. V současné době žije i pracuje v Pardubicích. Kromě toho, že má doma s přítelem psa, stará se i o leguána. Chtěla poznat nové lidi, zkusit si, zda všechno zvládne, a tak se přihlásila do Prostřena. A zvědavost se jí vyplatila. Díky čtyřbodovému menu se stala vítězkou.

Anna Jasanská

V polovině týdne se vaření ujala nejstarší hostitelka tohoto týdne, paní Anna. Ta v současné době vydává v bufetu jídlo a teď si vyzkoušela, jaké to je hostit i čtyři neznámé hosty u stolu. Má dospělé děti, které jsou její oporou. Hostitelka totiž přišla o manžela i o následného přítele. Jelikož ráda vaří, tak ji kamarádka přihlásila do Prostřena, což Anna uvítala. Ráda poznala nové lidi. S menu o čtyřech chodech ale neuspěla.

Olga Hájková

Zdravotní sestra z Pardubic, paní Olga, byla předposlední hostitelkou tohoto týdne. Kromě toho, že matka dvou dětí, se kterými sama žije, pracuje, tak si také dodělává bakalářské studium v Hradci Králové. Má ráda přírodu, ráda také jezdí na kole. A ze zvědavosti se přihlásila do Prostřena, ve kterém chtěla předvést, že ráda soutěží. Za výhru chtěla odjet s rodinou na dovolenou, na tento sen si ale bude muset vydělat jinde.

Alice Paurová

Paní Alice studuje vysokou školu. Není to tak dávno, co byla učitelkou, pak ale odešla do firmy svého manžela. S tím má dvě děti a jak přiznává, žije spokojený život, který je ale často hektický. Energická hostitelka, která má ráda sport, se do pořadu nepřihlásila sama, dostala se do něj díky dceři, které u své mámy hodně chutná. Alice – herečka a trenérka národního týmu kin-ballu, chtěla výhru investovat do opravy domu. Její čtyřbodové menu ale na vítězství nestačilo.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *