Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 05.04.2015 in 2 Výherci, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2015, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 30.3. – 3.4. 2015

Marcela Urbanová

Prostřeno pokračuje. Tento týden startuje u devětačtyřicetileté Marcely, která si však hosty nepozvala domů, ale v centru sociální rehabilitace v Dubé. Marcela má za sebou těžkou nemocí (nádorem na mozku) a musí používat chodítko, je v invalidním důchodu a rehabilitací se snaží vrátit do běžného života. Přestože ji těžce zkoušel život, je věčno optimistkou, ráda a hlavně velmi dobře vaří. Za případnou výhru by si zajela k moři a koupila si notebook.

Lukáš Mihály

Druhým soutěžícím tohoto týdne je Lukáš. Čtyřiadvacetiletý pošťák z České Lípy žije s kamarádkou a čtyřmi pejsky a sám sebe považuje za extroverta, ale i stále usměvavého cholerika. Pokud zrovna není v práci nebo se nevěnuje psům, natáčí videa, která vkládá na internet. Taky se zajímá o kulturu a jezdí na kole. Pokud by vyhrál, investoval by do koníčků nebo stavebního spoření. Na vítězství ale nedosáhl.

Etela Váradiová

V polovině týdne si ostatní soutěžící pozvala osmatřicetiletá Etela. Středeční hostitelka neměla lehké dětství, vyrůstala totiž v dětském domově. V současné době je rozvedená, má dvě děti a přítele. Jejím povoláním je vydávání obědů v jídelně pro handicapované děti, má ráda procházky a výlety do přírody a v kuchyni nejradši vaří českou klasiku. K přihlášce do Prostřena jí motivoval bývalý manžel, který neustále její vaření kritizoval. I když Etele nezvítězila, dokázala, že se hodně mýlil.

Tomáš Šarbot

Ve čtvrtek se k plotně postavil Tomáš. Devětatřicetiletý soutěžící z Liberce má devítiletého syna, v bytě 3+1 ale žije sám. Pracuje jako OSVČ as kolegou zařizuje koupelny. Má rád zábavu, je vynalézavý a taky prý velmi dobře vaří. Alespoň si to myslí jeho kamarádi, kteří Tomáše do pořadu přihlásili. Tomáš má rád Karla Gotta, rád sportuje a soutěží, s medvědím špízem a domácími vaflemi ale neuspěl.

Jitka Tóthová

Poslední hostitelkou týdne byla čtyřiadvacetiletá Jitka. Páteční hostitelka vystudovala obchodní akademii, aktuálně je ale doma na mateřské dovolené. Dříve pracovala jako servírka či prodavačka. Má přítele, se kterým má dceru Emilku a společně rádi podnikají výlety. Jitka je sympatická soutěžící, hodně se směje a v kuchyní zkouší nové věci. Je taky zvědavá, a tak, když jí zajímalo, jak se natáčí Prostřeno, rozhodla se do něj přihlásit. Chtěla poznat nové lidi, ale také vyhrát. A to se jí nakonec povedlo.

Vítězné menu – Marcela Urbanová a Jitka Tóthová

Tento týden se našly dokonce dvě hostitelky, které získaly parádních 35 nodů a podělily se o výhru. Podívejte se, co vařily:

Marcela Urbanová

Šunka Galerie
Kuřecí vývar
Kuřecí rolky, šťouchaný brambor, gratinovaná mrkvička
Nebe v hubě

Veronika Tóthová

Šneci a caprese
Domácí zeleninová polévka s játrovou zavářkou
Masové ragú, pečené brambory, dip
Penguin řezy

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *