Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 06.06.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2012, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 3.9. – 7.9. 2012

Nový týden, nové recepty, noví soutěžící. Zkrátka nové Prostřeno a tak další zajímavá podívaná. Podívejte se, co si pro ostatní soutěžící připravili hostitelé v týdnu od 3. do 7. 9.

Martin Kifer

Že pořad Prostřeno není určený jen pro lidi, kteří se narodili v České republice, přesvědčil pondělní soutěžící Martin pocházející ze Slovenska. V současné době však žije v Praze, v podnájmu 3+1, který obývá ještě se spolubydlícím. Touží po dovolené ve Španělsku, tu si ale jako prodavač jen těžko dovolí. A výhrou by se mu jeho sen mohl splnit. Do pořadu ho přihlásila jeho kamarádka, která si myslí, že pan Martin dobře vaří. Jeho menu nebylo vůbec špatné, na výhru však nestačilo.

Lenka Procházková

I kadeřnice dokážou v kuchyni zajímavé věci. O tom nás mohla přesvědčit úterní hostitelka Lenka. Ta v domečku bydlí s přítelem, ale v sousedství si staví nové obydlí. V budoucnu má totiž plánu se tam přestěhovat a založit rodinu. K tomuto snu si chtěla pootevřít dveře právě v Prostřenu. Bohužel ani toto menu nedosáhlo na první příčku.

Adéla Čiháková – V

Vítězka tohoto týdne se zrodila ve středu, kdy se zbylí soutěžící sjeli do Prahy, kde hostitelka žije v půdním bytě 2+1. Bydlí tam zatím sama se svým králičkem, ale brzy se k ní přistěhuje její starší přítel. Do pořadu se přihlásila na popud své kamarádky, která u ní velmi ráda jí. Adéla udělala čtyřchodové moderní menu, se kterým soutěžící nadchla a proto si vysloužila první místo.

Filip Vais

Předposledním soutěžícím byl Filip, který bydlí společně s matkou a sestrou. Živí se jako nábytkář v rodinné firmě. Do soutěže ho přihlásila jeho sestra, protože si o něm myslí, že skvělé vaří. To se Filip snažil předvést i ostatním soutěžícím. Jídlo všem chutnalo, ale i tak nedosáhlo na vítězství a to možná i z důvodu taktiky.

Petra Kyselá

Tak a je tu pátek a ke svému vaření se dostává i poslední hostitelka Petra. Ta je svobodná, ale už tři roky žije se svým přítelem a převážně celý rok obývají chatu v Radenici u Jesenice, kde si pozvala i své hosty. V současnosti Petra pracuje pro společnost, která se zabývá státními maturitami. Do pořadu ji přihlásila kamarádka, což dostala jako dárek k narozeninám. Své hosty se snažila svým vařením zaujmout, ale bohužel se tam vyskytlo více chyb a k vytouženému vítězství to nestačilo.

Vítězné menu

Těsně, ale přece. Takto si v pátek mohla oddechnout středeční hostitelka Adéla, která si vyvařila 40 000 Kč. Podívejte se, jaké menu ji to zajistilo.

Tatarák z lososa
Salát s halloumi sýrem
Minestrone
Hovězí po burgundsku
Tarte tatin

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *